Obserwatorzy

Ile was tu było :P

Translate

Spam

Jeśli chciałybyście polecić swoje blogi, tutaj w komentarzach możecie zostawiać linki, a ja w wolnej chwili postaram się zajrzeć xD 

202 komentarze:

 1. Serdecznie zapraszam na nowo powstałą szabloniarnię GRAPHIC TOWN! Znajdziesz tam różne szablony i nagłówki na swojego bloga. Poszukuję również chętnych do współpracy oraz szabloniarzy, ludzi z pełną głową graficznych pomysłów! Zapraszam.

  http://graphic-town.blogspot.com/

  ps. przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://faith-hope-love-opowiadania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na mojego bloga o One Direction
  we-and-1d.blogspot.com
  Dopiero zaczynam więc proszę komentujcie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie zapraszam do siebie! ;)
  http://live-while-were-young-1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. SPAM! Chcesz, aby Twoją twórczość czytało się milej i płynniej? Oferuję lekką pomoc przy korekcie Twoich rozdziałów. Pozbędę się błędów ortograficznych, stylistycznych i wielu innych, przez które zawsze dostajesz niższą ocenę z prac pisemnych na "kochanym" polskim.
  ZAPRASZAM if-you-dont-believe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. bloga nie mam ale skoro spam to spam xD oto moja stronka na fb: https://www.facebook.com/KochamCiebieBardziejNizLouisMarchewki
  mam nadzieje że ktoś wpadnie i da lajka ;) z góry dziękuję <3

  OdpowiedzUsuń
 7. http://makedreamscometrueaslongaspossible.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. http://one-dirction-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Korzystając z okazji serdecznie zapraszam Cię na: http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. zapraszam: my-red-sky.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. SPAM
  Zwyczajna nastolatka z marzeniami. Żyje swoim życiem, nie wyróżnia się z tłumu. Do czasu, aż jej marzenia zaczynają się spełniać. Z dnia na dzień w jej życie wchodzi pięciu chłopaków. Sielanka, której się spodziewała nie nadchodzi. Wyrusza w podróż z pragnieniem doskonalenia się i zdobycia doświadczenia. Otrzymuje coś całkiem innego. Przyjaciół i rzesze fanek, które bacznie obserwują kwitnącą przyjaźń.
  Kiedy Catriona wyruszała wraz z One Direction w trasę koncertową, nie spodziewała się, że to może zmienić jej życie. Wyjątkowy taniec to opowieść o dziewczynie, która musi zmierzyć się z własnymi uprzedzeniami i złamać kilka własnych zasad.
  Zapraszam serdecznie na : http://unique-dance.blogspot.com/ , gdzie pojawił się właśnie Prolog.

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepraszam za spam.
  Chcę Cie zaprosić na
  http://chichoty-losu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Emma Brook jest piękną dziewiętnastoletnią dziewczyną mającą marzenia, które ma zamiar spełnić. Na jej drodze staje jednak pewna osoba, właściwie - kilka osób. Jak potoczy się jej życie po tym spotkaniu? Na lepsze? Gorsze?... ZAPRASZAM!.

  http://trudne--zycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 15. zapraszam xx
  http://feels-like-snow-in-september.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam :'333
  http://fivebritishboys.blogspot.com/
  http://kissyouonce.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. jak bedziesz miała czas, to zapraszam :
  http://still-remember-me-1d.blogspot.com/
  lub imaginy http://onedirection--imaginy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. założyłam nie dawno bloga i chciałabym żeby jak najwięcej osób go zobaczyło...więc jak będziecie mieć czas to zaglądnijcie: http://w-milosci-kazdy-krok-ma-znaczenie.blogspot.com/ to historia Lily Evans i Jamesa Pottera mam nadzieje że się wam spodoba

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie możesz dopuścić do własnego upadku, nawet jeśli wszystko wokół ciebie właśnie upada. Śmierć (...)
  Kontrowersyjny blog o One Direction, w którym nie wszystko jest kolorowe, a powiedzenie "pozory mylą" nabiera jeszcze intensywniejszego znaczenia. Nie daj się omamić.
  iwantanotherworldagain.blogspot.com
  wszelkie pytania kieruj na moje konto na twitterze: @ladycatherinex3 :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. "Od ponad pięciu miesięcy na mojej twarzy nie zagościł nawet nikły cień uśmiechu. Każdego dnia zadawałam sobie jedno pytanie: dlaczego ja? Nie znałam odpowiedzi, nie przypuszczałam, komu tak bardzo zależało na zniszczeniu mnie. Nic. Pustka. Zero wyobrażeń. Zero domysłów."

  Na http://slowa-nic-nie-znacza.blogspot.com/ pojawił się pierwszy rozdział. Zapraszam do czytania i wyrażania swojej opinii.

  OdpowiedzUsuń
 22. „Horan czerpał z tego ile się dało. Na myśl, że to ich pierwszy i zapewne ostatni pocałunek, pojedyncza łza znalazła swoje ujście mimo zaciśniętych powiek i idealnie złączyła się z kroplą deszczu, by potem wyryć ścieżkę na jego policzku.”

  Nowy rozdział na:
  http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam na nowego bloga we-are-alone.blogspot.com To historia 3 dziewczyn,które mają problemy, nie tylko z samotnością. Poznają pewne osoby, które zmienią ich życie. :)

  OdpowiedzUsuń
 24. (Spam) Isabella ma 18lat.Wraz z rodzicami i bratem przeprowadza się do Londynu.Jej rodzice mają wytwórnie płytową i właśnie pod pisali kontrakt z zespołem One Direction.Czy nowo poznane osoby staną się dla Is przyjaciółmi,a może połączy ją z jednym z nich coś więcej niż tylko przyjaźń?Czy Anna zapomni o swojej przyjaciółce?
  zapraszam na blog. http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Zapraszamy bardzo serdecznie:
  http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. „Niall chodził alejami rodzinnego miasteczka i patrzył na ich wspólne zdjęcia. Śmiał się kpiąco z tego, ze wystarczyło kilka dni a jego serce ciągle bije w rytm smutnych ballad.”

  ZAPRASZAMY NA NOWY ROZDZIAŁ:
  http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Eleanor, Josh, Perrie, Selena, Niall, Amelia, Cher, Zayn, Liam, Danielle, George, Harry, Taylor, Louis i Emma zamieszkują na tej samej ulicy i chodzą do tej samej szkoły.
  Pod koniec roku szkolnego Amelia dowiaduje się, że przeprowadza się do Włoch. Danielle i Perrie są tym faktem załamane, w przeciwieństwie do pozostałych. Dzień przed wyjazdem Amelii, Zayn organizuje imprezę z powodu wyjazdu nielubianej Amelii. Pojawiają się na nich wszyscy oprócz Amelii, Danielle, Perrie oraz Nialla.
  Po pożegnaniu się z Amelią, Danielle i Perrie na zaproszenie Liama zjawiają się na imprezie. Pod koniec na imprezie pojawia się sama Amelia pod wpływem alkoholu. Wyznaje każdemu co o nim myśli, Liam i Zayn próbują ją wyprosić i wtedy pod wpływem impulsu Amelia skacze do basenu. Pomimo szybkiej interwencji Georga nie udaje jej się uratować. Towarzystwo wpada w panikę. Decydują się, że zabiorą ciało Amelii do lasu i tam je zakopią. Nad prowizorycznym grobem Amelii przysięgają sobie, że zostanie to ich wieczną tajemnicą. Amelia zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później. Koszmar powraca, każdy uczestnik feralnej imprezy otrzymuje esemesa o tej samej treści: "Suka wróciła! Gra na śmierć i życie się rozpoczęła -A''. Z kolejnym dniem tajemnice osób zamieszanych w śmierć Amelii wychodzą na światło dzienne. Giną dwie pierwsze osoby, a za nimi kolejne...

  http://londyn-i-jego-historie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. zakochani-w-wolnosci.blogspot.com
  she-pursuits.blogspot.com
  life-and-famous.blogspot.com
  teen-swaggg.blogspot.com
  /Zapraszam serdecznie. Będę wdzięczna za każdą opinię. <3

  OdpowiedzUsuń
 29. „Nagle zatrzymał się czarny samochód i siłą została wepchnięta do środka. Zaklejono jej usta, zawiązano oczy a ktoś trzymał ją mocno za nadgarstki…”
  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy:
  http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Przyjaźnili się od dzieciństwa. Byli nierozłączni. Wyjazd zmienił wszystko. Czy kiedyś uda im się odbudować zniszczone więzi? Czy w życiu Ivy jest jeszcze miejsce dla Zayna? Jak dalej potoczą się ich losy?
  http://do-not-forget-you.blogspot.com/
  Zapraszam - Ivy .;)

  OdpowiedzUsuń
 31. Już niedługo pierwszy rozdział, zapraszamy:
  http://give-me-love-zayn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. http://dreams-are-coming-true.blogspot.com/
  zapraszam :DD

  OdpowiedzUsuń
 33. http://wecouldgooutanydayanynight.blogspot.com/

  ZAPRASZAM : ******

  OdpowiedzUsuń
 34. „Chłopak był trochę zszokowany, a jeszcze bardziej, gdy z krzykiem cofnęła się i upadła na ziemię przerażona…”
  Zapraszamy na pierwszy rozdział!
  http://give-me-love-zayn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Zapraszam na nowy rozdział
  http://friendship-and-love-nika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Z góry przepraszam za spam.

  Za każdym razem zastanawiam się, czy dobrze zrobiłam ? Czy postąpiłam słusznie odchodząc ? Zostawiając Go samego ? Miłość – uczucie, silniejsze niż śmierć, a jednak, ruszyłam przed siebie, nie zważając na Jego uczucia i potrzeby.
  Szłam długim, beżowym korytarzem, zbliżając się do odpowiedniego pokoju, w którym aktualnie przebywał On. Stanęłam przed drzwiami i podniosłam rękę by zapukać, zawahałam się i cofnęłam dłoń. Opuściłam głowę i zakryłam twarz włosami, aż poczułam słoną łzę na policzku. Blado się uśmiechnęłam, gdy usłyszałam Jego śmiech. Zrozumiałam, że nie mogę wrócić. Nie teraz, kiedy ma dziewczynę i jest wreszcie szczęśliwy. Wolno obróciłam się na pięcie i ponownie zrezygnowałam z ujrzenia Jego zabójczego uśmiechu i błyszczących, niebieskich oczu. Otarłam kolejne łzy, spływające po mojej twarzy i schowałam palce we włosach.

  ZAPRASZAM NA MOJEGO NOWEGO BLOGA:
  negatywy-uczuc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 37. [Spam]
  [...]-Nic ci się nie stało?-zapytał spanikowany.
  - Mi się wydaje, przecież nie jesteśmy na „ty”- powiedziałam stając z chodnika.
  -Przepraszam, na pewno nic pani nie jest- wpatrywał się we mnie dużymi zielonymi oczami. Miał loki na głowie które lekko powiewały na wietrze. Jego kurtka była rozsunięta, jego wyraz twarzy wskazywał na to, że jest nieźle przestraszony.
  -Nie, nic mi nie jest-odburknęłam. Zdałam sobie sprawę, że zniszczył mi mój ukochany rower. Nie wytrzymałam, wybuchnęłam.- Patrz baranie co mi z rowerem zrobiłeś!
  -Prze-pra-szam- wybełkotał lekko zdziwiony[...]
  Oto fragment nowego rozdziału. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam na http://www.mee-you-us.blogspot.com/. Zachęcam do komentowania oraz wyrażania swojej opinii, a jak się spodoba dodania się do obserwowanych. Jeszcze raz zapraszam i przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 38. „- Alex. Ja wiem, że może być ciężko przez nasze koncerty, wyjazdy i sławę, ale jesteś dla mnie kimś najważniejszym na całym świecie, nawet jedzenie Cię nie przewyższy - dziewczyna zachichotała - każda chwila mojego życia bez ciebie wydaje się bez sensu.
  - Też jesteś dla mnie ważny... I nawet nie wiesz jak Cię kocham- złapała go za dłonie i splątała ich palce.
  Chłopak podniósł się z krzesła i podszedł do ukochanej. Dziewczyna patrzyła na niego z dezorientacją zastanawiając się o co mu chodzi. Chłopak uklęknął…”

  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na:
  http://balletandlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. {SPAM}

  Małe miasteczko Uniontown w stanie Pensylwania jest domem osiemnastoletniej Avalon, która stara się pozbierać po śmierci matki. Odbudowuje relacje z bratem, który w wypadku samochodowym doznał poważnego złamania kręgosłupa i naprawia związek ze swoim chłopakiem - Liamem.
  Kiedy do miasta wprowadza się tajemnicza piątka osób, na pozór spokojne miasto staje się tykającą bombą. Życie wszystkich mieszkańców jest zagrożone. Avalon Price jeszcze nie wie, że jest kluczem do rozwiązania wszystkich zagadek, że tylko ona może zapobiec coraz częstszym, niewyjaśnionym morderstwom w jej rodzinnym mieście.
  Stawka wzrasta, kiedy życie jej bliskich jest zagrożone. Tylko jak Avalon ma sobie poradzić, kiedy uczucia mącą w jej głowie? Jak ma być z kochającym, troskliwym Liamem, skoro nie potrafi przestać myśleć o przystojnym, tajemniczym, niebezpiecznym Tylerze? Jak ma ochronić miasto, skoro nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa nawet sobie?
  Zachęcam do czytania:

  http://the-unique-skills-ameliaxx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 41. „Wpadł w istną furię. Płakał, krzyczał, wyrzucał wszystkie ciuchy z szafki, jakby jednak miał tam coś znaleźć. Warknął głośno i walnął z całej siły w ścianę…”

  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na:
  http://yulastfirstkiss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 42. http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ nowy blog ;)

  nn na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/02/rozdzia-piaty.html

  Rozdział piąty


  „Następnym razem zamkniemy go w pokoju”

  W pewnym sensie powinnam się martwić widzą swojego brata leżącego na ziemi i jęczącego z bólu jednak tego nie robię.
  - Trzeba było patrzeć pod nogi! – krzyknęłam pomagając mu wstać.
  - Ta jasne! To nie ja na środku korytarza położyłem deskorolkę. – odpowiedział krzywiąc się. Musiał niezłą glebę zaliczyć, bo huk był ogromny.
  - No, nie ty tylko mój wspaniały chłopak, ale co zrobisz to Louis.
  - No nic…
  - Więc właśnie. Nie becz tylko zbieraj się i udawaj, że nic się nie stało. – odpowiedziałam idąc na taras.

  OdpowiedzUsuń
 43. „Hazz obdzwonił wszystkich ze szkoły i Holmes Chapel, ale nikt jej nie widział. Przez kolejnych parę dni był na skraju załamania…”

  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na:
  http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/

  +Nowe rozdziały również na:
  - http://yulastfirstkiss.blogspot.com/
  - http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Zależy mi żebyś ty skomentowała prolog na moim nowym blogu <33

  http://truly--madly--deeply.blogspot.com/

  Będę wdzięczna <33

  OdpowiedzUsuń
 45. Serdecznie zapraszam na nowo powstałą recenzalnie, na której, jak sama nazwa wskazuje, recenzujemy blogi :)Jeżeli chcesz poznać opinie kogoś innego o swoim blogu, zapraszam na:
  http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ nowy blog ;)

  nn na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/02/rozdzia-piaty.html

  Rozdział piąty


  „Następnym razem zamkniemy go w pokoju”

  W pewnym sensie powinnam się martwić widzą swojego brata leżącego na ziemi i jęczącego z bólu jednak tego nie robię.
  - Trzeba było patrzeć pod nogi! – krzyknęłam pomagając mu wstać.
  - Ta jasne! To nie ja na środku korytarza położyłem deskorolkę. – odpowiedział krzywiąc się. Musiał niezłą glebę zaliczyć, bo huk był ogromny.
  - No, nie ty tylko mój wspaniały chłopak, ale co zrobisz to Louis.
  - No nic…
  - Więc właśnie. Nie becz tylko zbieraj się i udawaj, że nic się nie stało. – odpowiedziałam idąc na taras.

  OdpowiedzUsuń
 47. Zrecenzuj Opowiadanie zaprasza do składania zgłoszeń. Pomożemy zareklamować Twój blog.
  [ http://zrecenzuj-opowiadanie.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 48. „- Bb-oje się..- szepnęła i mocno się w niego wtuliła.
  - No już, słoneczko.. jesteś bezpieczna. Nic ci nie grozi. nie dam cię więcej skrzywdzić.”


  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na:
  http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/

  +Nowe rozdziały również na:
  - http://yulastfirstkiss.blogspot.com/
  - http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/
  - http://1d-looking-for-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Cześć! Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga, który liczy już cztery rozdziały. Historia opowiada o Rosalie, która została pokrzywdzona przez los. Najpierw śmierć matki, sierociniec, a następnie życie na własną rękę, podczas którego poznaje chłopaka. Kiedy myśli, że może być coraz lepiej, zostawia ją, gdyż chce się teraz skupić na karierze. Załamana Ros postanawia opuścić rodzinne miasto – Londyn – w którym jak mówi nic jej już nie trzyma i przeprowadza się do Stanów w poszukiwaniu swojej cioci, siostry jej zmarłej mamy. Czy to się jej uda? Czy w los się do niej uśmiechnie? Wszystkiego się dowiesz czytając. Jeśli znajdziesz czas i wejdziesz na mojego bloga, przeczytasz, a Ci się spodoba, zachęcam do komentowania, obserwowania i w ogóle, pozostania na dłużej. Sama wiesz, że czytelnicy są głównym filarem podtrzymującym każde opowiadanie. Przepraszam za spam, pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam!

  make-dreams-come-true-la.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)

  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/02/rozdzia-szosty.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)

  Rozdział siódmy


  „W uroczej i romantycznej atmosferze Louis Tomlinson oświadczył się swej wybrance.”

  Trudno czekać na coś , co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, Jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz. Kiedy się kocha, to jest się szczęśliwym cały czas bez względu na okoliczności. Tylko jednak jak wiesz, że coś się kroki nie czujesz się już tak samo . Są w życiu chwile, gdy myślę, że gorzej być nie może . Wtedy właśnie się okazuje, że się mylę.
  Wpatrywałam się przed siebie niczym zahipnotyzowana. Ocknęłam się dopiero wtedy kiedy większa fala lekko mnie ochlapała. Wstałam z piasku i szurając nogami podeszłam bliżej morza. Spoglądając na cień swojego chłopaka odwróciłam się w jego stronę.
  - Dlaczego jesteś taka nieobecna? – zatroskany podszedł do mnie. Wspięłam się lekko na palcach i wpiłam się w jego usta.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 51. heheheheh zapraszam wszystkich do siebie :

  http://butyourperfecttome.blogspot.com

  Historia opowiada o Amandzie , niegrzecznej nastoletniej kuzynce Harrego Styles'a :D

  OdpowiedzUsuń
 52. „- Super. Skoro Cię irytuję to się odwróć bo na pewno sposób w jaki siedzę też będzie irytujący, to jak zamknę oczy też cię pewnie zirytuje, więc po. prostu. nie. patrz.- fuknął, oparł się o ścianę i zamknął oczy.
  - A żebyś wiedział.-odwróciła się do niego tyłem i oparła o barierkę.”

  Nowe opowiadanie:
  http://1d-looking-for-love.blogspot.com/

  +Nowe rozdziały również na:
  - http://yulastfirstkiss.blogspot.com/
  - http://www.takeyouwith-me.blogspot.com/
  - http://forbidden-love-melanie-niall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga http://niebieskooka-anielica.blogspot.com/ mama nadzieję, że się spodoba i szczerze go skomentujesz ;)

  Zapraszam również na http://just-us-and-this-sick-world.blogspot.com/2013/03/rozdzia-osmy.html na którym pojawił się nowy rozdział liczę na szczery komentarz którym oczywiście się odwdzięczę ;)
  Rozdział ósmy
  „A, więc, to jest Bella moja dziewczyna”
  Oczami Nialla
  Czy tak trudno zrozumieć, że chce się przejść? Widocznie tak. Nie mogą w końcu dać mi trochę luzu i nie wypytywać co robię, kiedy nie ma ich w pobliżu!
  Z trudem wydostałem się z domu, kiedy oni oglądali bardzo interesujący film. Sądzę, ze propozycja dość dobrze nie była przemyślana, bo połowa towarzystwa usypiała. Kiedy w końcu zniknąłem z pola widzenia biegiem skierowałem się do parku, by zdążyć na czas, choć i tak wiedziałem, że to niemożliwe. W tej chwili przydała, by się być super bohaterem albo przynajmniej się teleportować.
  Oczywiście mogłem wyjść wcześniej i spokojnie spacerkiem dojść do parku niestety, jeśli chciałem wyjść bez wywiadu środowiskowego ta opcja była jedyną. Przez nich moje starania poszły na marne. Kilku godzinne przygotowania poszły w piach.
  Z góry dziękuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 54. "Kiedy tylko odprowadziłam Kas do jej domu, poszłam prosto przed siebie. Nie było sensu zostawać, skoro niedoszła ofiara mojego brata nie ufała mi do końca. Zdradziły ją jej oczy, wyczułam w niej nieufność i obrzydzenie do mojej osoby. Szczerze.. Nie dziwię się jej, kto by chciał się ze mną zadawać?"

  http://fuckmeniall.blogspot.com/

  Zapraszam ; D

  OdpowiedzUsuń
 55. hej, na http://breath-feeling.blogspot.com/ pojawili się właśnie bohaterowie. jest to nowo otwarty blog dlatego serdecznie zapraszam. pozdrawiam i życzę miłej nocy ♥ - Tibia

  OdpowiedzUsuń
 56. [SPAM]
  Kątem oka dostrzegasz jakiś niepożądany ruch. Nie powinno tu być nikogo. Jesteś już przy posesji Hekate Hall - ośerodka dla dzieci nocy. Nikt poza uczniami i personelem nie może zobaczyć budynku. To miejsce nie istnieje dla zwykłych śmiertelników. Chyba, że…
  Zaczynasz uciekać. Jesteś za wolna, za wolna… Dopadnie cię. Zginiesz. Łowcy nie mają litości. Zaciskasz mocno pięści, przygotowując się na najgorsze, ale wciąż biegniesz. Najszybciej jak potrafisz.
  Dopadasz do bramy w tym momencie, w którym czyjeś silne ramiona oplatają cię w pasie. Mogłoby wydawać się to pieszczotą, gdyby nie siła i zamiar napastnika. Nienawidzisz być bezbronna, ale taka właśnie jesteś. Wołasz o pomoc, błagasz o cud, bo tylko on cię może uratować.
  Nadchodzi... Wiadomo kto wygra - nie masz szans. Za chwilę potomek Draculi wykona na Tobie ostateczny wyrok...

  Serdecznie zapraszam Cię na bloga: http://shadow--of--memories.blogspot.com/
  Opowiadanie z One Direction, którzy wcielają się w rolę wampirów i wilkołaków :)

  OdpowiedzUsuń
 57. http://milosc-niejedno-ma-imie.blogspot.com - zapraszam na nn ^^
  Mam nadzieje, że wpadniesz również do mnie :D
  Pozdrawiam, Jula ;P

  OdpowiedzUsuń
 58. http://as-long-as-u-lov-me.blogspot.com/ z-a-p-r-a-s-z-a-m. :) dopiero zaczynam, i miło by było, gdybyś wpadła, przeczytała, skomentowała, skrytykowała etc. :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Zapraszam do mnie na 9 rozdział :D
  http://canyouhearme-thewanted.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Zapraszam do mnie na rozdział 10:
  http://canyouhearme-thewanted.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. [spam]
  "Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ? "
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mogłabyś mi wysłać zaproszenie na tego bloga ?

   Usuń
 62. ttp://internally-torn.blogspot.com/ Caroline.
  19 latka nie mająca planów ani chęci do życia. Wciąż próbuje się otrząsnąć po stracie siostry. Zaplątana w sieć używek i kłamstw, którą własnoręcznie utkała. Czy jej życie zmieni się na lepsze w ciągu zaledwie dwóch miesięcy?

  OdpowiedzUsuń
 63. Dwoje młodych i bardzo utalentowanych ludzi. Ona i on. Zakochani w sobie do granic możliwości. Czy tragiczne przeżycia dziewczyny, odległość 1720 km i długotrwałe rozłąki nie zniszczą tego wspaniałego uczucia? Tego musicie przekonać się sami ale wiedzcie że że życie szykuje im dużo niespodzianek.

  Zapraszam:
  http://meandonedirection-julia.blogspot.com/
  xx Julia

  OdpowiedzUsuń
 64. http://backinflashes.blogspot.com - zapraszam.
  Trzynastoletnia Meggie Mercer wraz ze swoim ojcem Douglasem Mercerem przeprowadziła się do Los Angeles po śmierci swojej matki. Ich więź przez to nasiliła się, co wyszło im w prawdzie na dobre. Po upływie czterech lat Ojciec rozbudowuje swoją firmę prawie że na całą Amerykę, która zaczęła dawać im coraz większe zyski. Po jakimś czasie ojciec dziewczyny znalazł sobie idealną kandydatkę na przyszłą żonę, jednak nie aż tak idealną jak była matka Mercer. Po dobrym roku w ich życiu zaczyna się coś zmieniać, Meg zauważa, że od pewnego czasu jest obserwowana przez obcego mężczyznę. Nie mówi tego swojemu ojcu, lecz przyjaciołom którzy twierdzą, że to tylko i wyłącznie nadzwyczajny zbieg okoliczności. Jej zdaniem jednak nie. Przez dobry miesiąc główkuje nad tą sprawą kiedy pewnego wieczoru Ojciec z jego żoną Elizabeth wyjawia jej całą prawdę. Młoda Mercer załamuje się kiedy wychodzi na jaw to, że jest kolejnym celem Mafii ale po mimo tego obiecuje ojcu że będzie silna i zaufa mu w pełni, że zakończy to i wszystko wróci do normy. W obawie o swoją córkę Douglas zatrudnia swojego najmłodszego pracownika Justina O'donnella jako jej ochroniarza by nic jej nie zagrażało. Lecz czy tylko na samej ochronie to poprzestanie?

  OdpowiedzUsuń
 65. [SPAM] jeśli masz alergię, bezpiecznie usuń lub pomiń :)
  http://mpsth.blogspot.com co to za durna nazwa, pytasz?
  M- Malik Zayn
  P- Payne Liam
  S- Styles Harry
  T- Tomlinson Louis
  H- Horan Niall
  Wszystko jasne? Nadal nie?
  Piszę opowiadanie, którego bohaterami są wyżej wymienieni dżentelmeni. Śmiejesz się? Bardzo dobrze, śmiech to zdrowie.
  W opowiadaniu każdy z panów ma coś do powiedzenia, swoją historię. Każdy tutaj może opisać swoje przeżycia, nie dzieląc się rozdziałem z nikim innym.
  Ostatnio wypowiedział się Niall, który przeżywa miłosne rozterki. Chcesz wysłuchać jego historii? Wpadaj! Chcesz go pocieszyć, napisać co o tym sądzisz, skrytykować? Pisz!
  Aby ci się nie pomyliło, jeszcze raz podam adres: http://mpsth.blogspot.com Malik, Payne, Styles, Tomlinson i Horan czekają na ciebie! Nie zawiedź ich :*

  OdpowiedzUsuń
 66. louis-younger-sister.blogspot.com

  Historia 13-letniej Nicoli, która dowiaduje się, że jak była mała została porwana. Dziewczyna musi wyjechać do swojej prawdziwej rozdziny, do Anglii, gdzie zaczyna nowe życie. Poznaje swoją rodzinę, zamieszkuje ze starszym bratem i jego przyjaciółmi z zespołu.
  Czy chłopaki dadzą radę wychowywać młodszą siostrę Tomlinson? Czy Niki odnajdzie się w nowym życiu? Jak potoczy się dalszy los młodej dziewczyny?

  OdpowiedzUsuń
 67. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 68. "Spoglądam w jego oczy. Wydobywają się z nich pojedyncze łzy… „Czy to ja to spowodowałam?” Zerkam na swoją srebrną bransoletkę. „I’ll be coming back for you”
  Odczepiam wisiorek. Niepewnie chwytam jego dłoń i ostrożnie na niej kładę drobiazg."

  Serdecznie zapraszam na: http://life-to-my-soul.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 69. http://secret-of-true-love.blogspot.com/ - będę widzęczna za komentarz. <3

  OdpowiedzUsuń
 70. Czym jest życie? Jeden woli postawić na karierę, inny na rodzinę. A ty na co postawisz? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o śmiertelnej chorobie? Co zrobiłbyś, gdybyś dowiedział się o zaginionej rodzinie? Czy po rozwodzie dałbyś szanse sobie i nowej miłości? Czy dasz szansę intrygującemu mężczyźnie? Claudia Collins to kobieta z pasją, która osiągnęła zdecydowanie więcej niż na początku pragnęła. Czy odnajdzie swoje szczęście?
  http://kusilam-los.blogspot.com/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 71. Cześć! Chciałabym cię zaprosić na 3 rozdział na moim blogu: love-magic-mistakes.blogspot.com
  A o to kawałek rozdziału: "Niallowi ciężko było patrzeć na rudowłosą dziewczynę. Cały czas stawały mu przed oczami martwe ślepia dziewczyny. Dłuższą chwilę patrzył na Paris – jej ciemne włosy układały się kaskadą na zgrabnych ramionach, policzki oblane rumieńcem spowodowanym, zapewne, dłuższym płaczem, w prawej ręce zacisnęła kawałek kolorowego sznurka, która należał zapewne do jej siostry.
  - Zaraz wrócę. – Szepnęła Paris i wyszła z pomieszczenia zostawiając Nialla sam na sam ze śpiąca Alaną." Jeśli Ci się spodoba to skomentuj i zaobserwuj bloga♥
  Całuje♥

  OdpowiedzUsuń
 72. Dwoje ludzi, dwa całkowicie różne podejścia do życia i codziennych spraw. Los sprawi, że spotkają się ponownie w kryzysowej sytuacji, co bardzo nie spodoba się w szczególności jednej osobie. Czy postawią na swoim i uda im się stworzyć coś pięknego? Zwłaszcza, że ludzie będą kłaść im kłody pod nogi. W końcu miłość to nie wszystko. Co z tego, że fizycznie do siebie pasują skoro charakterami nie za bardzo?

  http://ksiega-opowiadan-klaudii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 73. [SPAM]

  Na moim blogu o One Direction pojawił się już prolog, oto fragment:

  Z perspektywy Cindy
  - Zawsze robisz afery.. Odpuść tym razem.- Rzuciłam przez ramię, nie oglądając się nawet na zdezorientowanego chłopaka. Może i nie jestem miła- ale co bym z tego miała?
  - Zrywasz ze mną, bo lecisz na tego chuja!- Podbiegł najszybciej jak umiał, i złapał moją twarz w dłonie. Poczułam dotyk jego chłodnej ręki... I zapatrzyłam się w te czekoladowe oczy. NIE! Cind, już raz dałaś się wykorzystać. Nie tym razem...
  - Wal się.- Odpowiedziałam krótko, wybiegając przez drzwi liceum Stanford. Tak, tak- uczę się na Stanfordzie. Ale szczerze, w ostatnim czasie mam to wszystko w dupie. Nie jestem jak Kly- idealna, szóstkowa uczennica. Wolę imprezy. Szczególnie teraz... Dopiero zaczęły się studia, a zdążyłam przespać się z Paul'em, i poznać się na nim. Mam dość tego lalusia, szukającego "laski na jedną noc" . Szłam alejkami, omijając wszystkich uczniów, którzy zamierzali spóźnić się na wykłady. Moja rada- nie iść na nie. Zazwyczaj tak robię, kiedy Kly nie ma już w domu. Ona zawsze narzeka.. Że wolę imprezy i alkohol, niż to co teraz najważniejsze- naukę... Szczerze, dziewczyna ma rację. W tym momencie nie obchodzi mnie nic, poza dokopaniu Sophie. Ta dziwka mnie popamięta.

  http://1dstoryaboutlove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 74. Hej. ♥
  Ponieważ to jest zakładka spam, chciałabym zareklamować również bloga, którego prowadzę razem z przyjaciółką, Martą. O czym on jest? O dwóch skrajnościach imieniem Francesca i Kimberly. Po paradoksalnej sytuacji dziewczyny zaprzyjaźniły się mimo swojej odmienności.
  Franky jest tancerką o mocnym charakterze. Potrafi być wredna i często wykorzystuje ludzi. Kim zaś jest tą… Lepszą? Ma dobre serce i dużo pisze. W przyszłości chciałaby byś znaną pisarką.
  Trudno mi jest w skrócie opisać bohaterki, toteż zapraszam na naszego bloga, w którym jak na razie znajduje się post zatytułowany „Szczegółowy opis bohaterów”, czego nie muszę tłumaczyć. :P W ciągu kilku najbliższych dni pojawi się prolog, zaś w sobotę rozdział pierwszy. Rozdziały będą się ukazywać co tydzień.
  To dopiero początek historii, więc łatwo będzie się wdrążyć. :)
  Tak więc w imieniu moim i Marty chciałabym Cię serdecznie zaprosić na naszego bloga:

  hide-feelings.blogspot.com

  Byłoby nam bardzo miło, gdybyś wyraziła szczerą opinię na temat zamieszczonego tam opisu, a jeśli się spodoba, to może i do zaobserwowania? Kto wie. :P Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz. W to opowiadanie wkładamy całe swoje serce. :)
  Pozdrawiam serdecznie. ♥

  OdpowiedzUsuń
 75. SPAM
  Dziewczyna. Chłopak. Dwa inne światy. Jedno miasto. Jedno studio nagraniowe. Dwa talenty. Inne osoby. Czy ona zaufa chłopakowi? Czy będą się coraz częściej kłócić? Czy chłopak dowie się prawdy o dziewczynie? Czy złamane serce się zagoi? Może dziewczyna po prostu uroni więcej łez. Dziewczyna nie jest sobą, udaje kogoś kim nie jest. Chłopak robi co chcę. Wszyscy myślą że jest rozpieszczoną gwiazdką, ale tak jednak nie jest. Czy przestaną udawać i w końcu staną się sobą? Może Bad- Boy zrujnuje jej życie. Czy dziewczyna zakocha się w nim? Czy może ta historia nie skończy się Happy Endem?
  Liczę na szczerą opinie
  Zapraszam na http://opowiadanie-o-district-3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Chciałabym Cię zaprosić na mojego bloga, oczywiście do niczego nie zmuszam, ale jakbyś miała ochotę to byłoby mi bardzo miło: http://sensitive-loving-nasty.blogspot.com/
  Historia o trzech najlepszych przyjaciółkach o zupełnie innych charakterach i z trzech różnych światów. Pewnego dnia poznają pięciu chłopaków, którzy ich życie. Sprawy z przeszłości, kłody jakie napotykają na swojej drodze do szczęścia i inne problemy z jakimi muszą się uporać. Czy coś jeszcze przeszkodzi im w drodze do szczęścia? Czy będę w stanie uporać się ze wszystkim tym, co złe na ich drodze?
  Pozdrawiam i przepraszam za spam xx

  OdpowiedzUsuń
 77. 'Jej zapach wprawiał go w stan euforii. Taka świeża, piękna i naturalna. Nie potrafił określić jak bardzo działała na Jego wyobraźnie. Potrafił myśleć o niej w każdej chwili, każdego dnia o każdej porze. Pragnął czuć smak jej ust na swoich przez cały czas, pragnął dotykać silnymi dłońmi jej ciała, jak i czuć na sobie jej dotyk. Dla niego była ideałem w każdym calu. Jak to możliwe skoro przecież ideały nie istnieją? A jednak, dla niego była nieskazitelna, zupełnie wyjątkowa. '
  Zapraszam na http://wishmeyourself.blogspot.com gdzie pojawił się
  Rozdział 9."I shot for the sky I'm stuck on the ground so why do I try I know I'm gonna fall down."
  Przepraszam za spam i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 78. Nie wiem czy wejdziesz.. ale mam taką cholerną nadzieje <3

  Fragment:
  - Czy ona.. czy o.. ona żyje ? - Wyjąkał jeden z nich. Miałam ochotę prychnąć, albo zaśmiać się. Jaki on głupi. Przecież, ja już dawno umarłam. Ale opanowałam się w ostatniej chwili i leżałam nadal.
  - Sam nie wiem. Ale myślę że tak. Zayn weź ją na ręce.
  - Dlaczego ja? - Odpowiedział niejaki "Zayn". Debilne imię, już nawet ja mam lepsze.
  - Weź ją, szybko. - Rozkazał mu, olewając jego pytanie. Już go lubię.


  Więc tak... pojawił się Prolog na moim nowym opowiadaniu, chciałabym cię zachęcić do skomentowania i wyrażenia się na temat tego czy ci się podoba, albo nie <33 Dla ciebie to jest kolejny spam ale.. dla mnie to jest bardzo ważne :**

  http://one-direction-and-vampire.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 79. Pobudka wraz z poranną kontrolą, śniadanie, lekcje, obiad wraz z kontrolą, czas wolny, kolacja i kolejna nocna kontrola. Tak wygląda dzień w ośrodku społecznym dla nastoletnich przestępców, no przynajmniej dla pracowników. Dla mieszkańców dzień jest zupełnie inny.
  Mają własne sprawy dla których są gotowi poświęcić wszystko. Jedynie jest mały problem. Oni nie mają już nic. Zabrano im wolność, godność osobistą oraz rodziny. W Prinston Institution codziennie dzieją się rzeczy, o których mają pojęcie tylko nie liczni. Dla Franky i jej przyjaciół to rutyna, jednak czy nowa dziewczyna w instytucji - Lola da sobie radę ze wszystkimi osobami oraz sprawami którymi się spotka? Czy Francis ją zaakceptuje choć w małym stopniu? Czy coś się zmieni w placówce?
  Jeśli chcesz znać odpowiedź na te pytania zapraszam serdecznie :)http://second-life-second-chance.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 80. To nie jest kolejna cukierkowa opowieść o idealnej miłości i słodkich 1D. To przedstawienie REALNEGO życia gwiazdy w postaci dziennika Harry'ego Stylesa.
  http://pogranicze-w-ogniu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 81. Chciałabym Cię zaprosić na bloga : http://you-are-my-sky.blogspot.com/ :)
  Lekki zarys fabuły : Serena potrzebuje pomocy. Znajduje osobę, która chce jej tej pomocy udzielić, ale czy gdy zda sobie sprawę, że jest w niebezpieczeństwie, wciąż będzie chciał jej pomóc ?

  OdpowiedzUsuń
 82. Spam
  "Osiemnastoletnia Carly nie jest zwykłą dziewczyną.Od dziecka jest szkolona,aby złapać złodziei zanim zacznę planować napad.Musi robić misje przez które może zginąć.
  Jest szpiegiem,ochroniarzem,policjantką.Młodą agentką.
  Lecz,jedno spotkanie.Dla nich przypadkowe,dla niej kolejne zadanie.
  Wtopić się w tłum,aby zaatakować w odpowiedniej chwili.
  Musi chronić sławny zespół,o którym nie ma pojęcia.
  Jak sobie poradzi?Zginie aby ratować gwiazdy popu ?
  Zaczyna łamać zasady.Osoby które były dla niej jak cień stają się ważne.
  Co będzie dalej?
  Przeczytaj"
  http://9bittersweet9.blogspot.com/
  Przepraszam za spam,oraz zapraszam do zaobserwowania a także napisania swojej opinii na temat opowiadania.Pozdrawiam~Carly

  OdpowiedzUsuń
 83. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 84. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 85. Życie jest bajką? Oh, przepraszam, od kiedy? Może mi powiesz, skąd masz takie ciekawe wnioski? Nie? A może jednak? Z chęcią posłucham wypowiedzi kogoś, kto w życiu nie zaznał piekła... Ja? Ależ skąd! Mnie żadna tragiczna sytuacja nie spotkała, ale znam siódemkę - zupełnie obcych sobie, jak i wcześniej mi - nastolatków, których koszmary ziściły się. A jakie dokładniej? Hm, a nie za wścibski jesteś? Powiem Ci tylko, że każde z nich jest inne, ma inną historię, poglądy, jest z innej strony świata. Jak sobie z tym poradzili, pytasz? Mówiąc krótko: zemsta. Jednak oni wolą nazywać to spełnieniem marzeń. Jakich?
  Ach, za dużo byś chciał wiedzieć! Nie mogę Ci za wiele zdradzić, ale jeżeli nikomu nie wygadasz, to w tajemnicy, szepnę Ci jeszcze, że szóstkę tych zniszczonych przez los ludzi... Zaraz, zaraz! Przecież oni nie są ludźmi. Nie, nie, nie! Nie zdradzę Ci, kim są, ale skończę swą wcześniejszą myśl. Zanim będą u szczytu zdobycia swoich marzeń, spotka ich wiele przygód. Ktoś zdradzi, tajemnice zaczną wychodzić na jaw, zaczną powstawać nowe sekrety, uczucia zaczną wymykać się spod kontroli, a ich zgorzkniałe serca choć na ułamek sekundy opuszczą swój gruby mur. Przestaną udawać. Na moment i ani chwili dłużej. Pytaniem jest teraz, jak wiele będą musieli poświęcić i czy stworzone przez los przeszkody nie zniechęcą ich? Uda im się dopiąć swego? A jeśli któreś z nich zawaha się? Będą tego konsekwencje, czy raczej nie? A nieufność? Rozdzieli ich, czy złączy?
  Ah, wiele pytań, tak mało odpowiedzi, prawda? A nie chciałbyś ich poznać? Tak, chcesz? To zapraszam, na dopiero co startujące opowiadanie:
  http://zgubne-uczucia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 86. "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Jeśli chcesz poznać losy naszych bohaterów zapraszam na http://life-are-moments.blogspot.com/
  Pozdrawiamy i życzymy przyjemniej niedzieli, Allie & Jamie ♥

  OdpowiedzUsuń
 87. Życie Ariany zmienia się o 180 stopni po katastrofie w której giną jej rodzice. Dziewczyna zaczyna słyszeć myśli innych ludzi i miewa wizje z przyszłości. Nie wie komu może zaufać. Nie wie co ma zrobić. Nie wie jaka jest jej misja. Ma się dowiedzieć tego " w swoim czasie" ale kiedy to nastąpi? Nic już nie jest pewne...

  Zaprasza i bardzo proszę o szczery komentarz :)
  http://redrose-ariana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 88. Powieść opowiada o dwóch mężczyznach, przyjaźniących się ze sobą od lat i o ich codziennym życiu. Andrew to typowy, odważny podrywacz i łamacz damskich serc, a Steven spokojny i wrażliwy romantyk. Mimo że mają różne charaktery, świetnie się ze sobą dogadują. Wkrótce w ich życiu pojawią się dwie piękne kobiety, a oprócz tego wielkie kłopoty... Ciekawi Cię moja książka? W takim razie zajrzyj na www.troubles-of-love.blogspot.com Mam nadzieję że wpadniesz i skomentujesz prolog. ;) Pozdrawiam i przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 89. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 90. Serdecznie zapraszam na 1 rozdział na moim blogu : http://perfect-world-does-not-exist.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 91. [spam]
  Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ?
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń
 92. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 93. Zapraszam na komentowanie i czytanie 2 rozdziału na perfect-world-does-not-exist.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 94. zapraszam na moje blogi :
  o Louisie :
  enter-happily-carefully.blogspot.com
  Narkotyki , alkohol , palenie ,hazard jednak nie tylko z takimi sprzeciwnościami musi się zmierzyć miłość Louisa i Vivien.Czy im się uda ? Czy wygra uczucie czy uzależnienie ?
  o Niallu :
  library-of-dreams-one-direction.blogspot.com
  Jak w każdej szkole są Ci sławni i Ci przeciętni. Do sławnych należy między innymi Niall a do przeciętnych Rocky.Co ich łączy ? Wspólna pasja.Niestety w szkole są osoby które chcą zniszczyć marzenia Rocky.Czy im się to uda ?

  OdpowiedzUsuń
 95. Zapraszam http://perfect-world-does-not-exist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 96. Zapraszam do mnie na Prolog drugiej cześci opowiadania:
  http://canyouhearme-thewanted.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 97. cześć. zapraszam cię na 2 rozdział na life-is-a-trap.blogspot.com. mam nadzieję, że nasze opowiadanie ci się spodoba, jeśli tak - zaobserwuj nas, wyraź szczerą opinię, pozdrawiam - amy

  OdpowiedzUsuń
 98. http://x-all-the-right-moves.blogspot.com/
  Pozornie zwykła znajomość nawiązana przez Internet. Pozornie zwykły chłopak i zwykła dziewczyna. Pozory, które jak zwykle mylą, a prawda okazuje się być całkiem inna, niż mogłoby się komukolwiek wydawać.

  OdpowiedzUsuń
 99. zapraszam na opowiadanie o 1d, głównie Niallu i Harrym:
  http://you-laughing-with-snowmen.blogspot.com/
  Roddie x.x

  OdpowiedzUsuń
 100. http://perfect-world-does-not-exist.blogspot.com/ już za niedługo pojawi się 4 rozdział zapraszam do komentowania :)

  OdpowiedzUsuń
 101. Tajemnicza brunetka o szarych oczach. Tajemniczy chłopak z problemami. Coś co ich połączy.

  Miłość?

  Namiętność?

  Strach?

  Bezpieczeństwo?

  Ona jest jak narkotyk a on jak narkoman.
  Uzależnieni od siebie czy uda im się?
  Czytaj : can-i-call-you-the-friend.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 102. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 103. http://perfect-world-does-not-exist.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 104. Dwie nastolatki żyjące w skrajnej rozpuście. Mieszkanki Las Vegas korzystające w pełni z uroków tego miasta. Alkohol, seks i wieczna zabawa.
  http://blaise-georgia.blogspot.com/
  Zapraszamy! :))

  OdpowiedzUsuń
 105. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 106. Serdecznie zapraszam no moje blogi http://perfect-world-does-not-exist.blogspot.com/ i http://to-start-a-new-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 107. Jedno spotkanie. Zmienia wszystko.
  Nienawiść która się zwiększa.
  Pożądanie które sie wzmacnia.
  Miłość która wszystko niszczy.
  Uczucie które przeklina.
  Siła, której jej brakuje.
  Czy uda się jej pokonać to co jest jej przeznaczone ? Ile jest wstanie jeszcze znieść przez niego ? Czy zaakceptuje uczucie której jest przeklęte ? Czy uda się jej odbudować to co on zniszczył ?
  Spotkała miłość, która idzie drogą do śmierci...

  http://aleksaharry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 108. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 109. Nominowałam Cię do Liebster Awards więcej na: bythewayimwearingthesmileyougaveme.blogspot.com w zakładce NOMINACJE.

  OdpowiedzUsuń
 110. Londyn.
  Ponad osiem milionów mieszkańców.
  Ponad osiem milionów dusz.
  Ponad osiem milionów tajemnic.
  I oni.
  Z pozoru normalna, szczęśliwa, ułożona rodzina. Tak tylko widzą ich inni.
  Każde z nich coś ukrywa.
  Każde ma swoje sekrety.
  Każde!
  Choroba.
  Nałóg.
  Poświęcenie.
  Presja.
  Imprezy.
  Zdrada.
  Samotność.
  Co w tym wszystkim robi pewna piątka?
  Jaki będą mieć udział w życiu rodziny Stone?

  Może myślisz, że to kolejna miłosna historia z udziałem One Direction? Mylisz się. To historia, która mogła zdarzyć się każdemu z nas. Historia pewnej rodziny, zdolnej do poświęceń za drugiego z nich. Historia pełna tajemnic. Historia trzymająca w napięciu i niepewności. Historia zbudowana na kłamstwach. Historia nieszczęśliwej miłości.

  Wszystkiego dowiesz się czytając! Serdecznie zapraszamy! :)

  Ada&M.

  family--secrets.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 111. http://to-start-a-new-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 112. http://to-start-a-new-life.blogspot.com/ Serdecznie zapraszam do czytania

  OdpowiedzUsuń
 113. Serdecznie zapraszam na nowy rozdział na blogu http://to-start-a-new-life.blogspot.com/ i na mój nowy blog http://effy-story.blogspot.com/ .

  OdpowiedzUsuń
 114. Witam. Serdecznie zapraszam do siebie ;) Pojawił się dopiero Prolog i 1 odcinek. Ale już nie długo następny rozdział.
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/ ZAPRASZAM ! ;))

  OdpowiedzUsuń
 115. [spam]
  Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga :)
  O czym opowiada? Hmm, dowiesz się czytając go. Pojawił się już prolog oraz opis fabuły, więc wszystkiego dowiesz się na dont-waste-your-time-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 116. Prolog
  Czasem czuję się w swoim otoczeniu jak więzień.Silnie przywiązana kajdankami do swoich rodziców i opiekunów.Całkowicie pozbawiona swoich praw.Jedna zniewaga, jeden niewielki błąd i już czuję zacieśnienie twardych więzów.Każdy ruch nogą,ręką, czy palcem był decydowany przez nich od kiedy pamiętam.Nie umiałam im się przeciwstawiać,ani ukazywać moich pomysłów czy inspiracji.Nieustannie mniemałam o tym,że zawiodą się ,obawiałam się przed tą sytuacją.Niekiedy zrozumiałam co tracę.Całe początki nastoletnich lat,które już nigdy nie powrócą,pierwsze zauroczenia,pocałunki i następujące po nich motyle w brzuchu.Owszem doświadczyłam je,ale nie tak jak inne nastolatki.Chciałam być w pewnym stopniu niezależna jak one.Pozwolić mojemu sercu otworzyć się dla kogoś i wpuścić go tam,nie chcąc tej osoby stracić.Zawsze brakowało mi tej wolności.Nie zależnie jakbym tego pragnęła nie potrafię przełknąć pewnych myśli sterczących od lat w mojej głowie.Czy faktycznie spróbować?
  Zasmakować prawdziwego życia nastolatki.
  http://idonotwanttoforget.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 117. Zapraszam do siebie na pierwszy rozdział mojego opowiadania: http://love-taught-me-to-choose.blogspot.com/

  - Mógłbyś mi dać to cholerne zdjęcie? – spytałem się mojego starszego brata, który od godziny okupował łazienkę mamy. Ubrany w zwykłe przetarte dżinsy i białą podkoszulkę, poszedłem do dość przestronnej kuchni i w białych kolorach. Wchodząc do kuchni ujrzałem talerz z kanapkami zrobionymi przez naszą matkę. Obok tego talerza znalazłem małą karteczkę dotyczącą tego jak wolno mam jechać samochodem, żeby przypadkiem go nie zarysować. Zacząłem jeść kanapkę z żółtym serem. Po zjedzeniu dość solidnego śniadania udałem się do pokoju brata, który od kilku już dni, trzymał dla siebie zdjęcie córki pana Smitha. Fotografia młodej dziewczyny leżała dokładnie w tym samym miejscu co wczoraj, co ułatwiło mi całe poszukiwania.

  OdpowiedzUsuń
 118. ,,Wiecie jak to jest mieć starszego sławnego brata. Nie, nie wiecie? Za to ja wiem i nie polecam temu nikomu nawet największemu wrogowi chodź mam ich wiele. Powiem tyle mój brat to jedno z najgorszych przeżyć mojego życia. Opowiedzieć wam trochę, dlaczego tak go nie cierpię. Tak, no to dobra...''
  Chcecie się dowiedzieć więcej zapraszam na mojego bloga:
  one-direction-change.blogspot.com/
  Z góry przepraszam za spam :)

  OdpowiedzUsuń
 119. Pamiętasz jeszcze na pozór zupełnie zwyczajną historię grupy przyjaciół, którzy w poszukiwaniu przygód i nowych doświadczeń wyruszyli do obcego sobie miasta? Opuścili rodzinę, znajomych, wszystko co kochali... Jednak mieli siebie. Ale dlaczego to zrobili? Los bywa przewrotny, a oni za swoje czyny poniosą spore konsekwencje. Zapraszam na dopiero co reaktywanego bloga. Przypomnij sobie ich dotychczasowe losy i poznaj nieco więcej sekretów.

  ---> http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/ <---

  OdpowiedzUsuń
 120. Serdecznie zapraszam na 3 rozdział bloga http://always-xx.blogspot.com/
  Opowiada on o losach bohaterów z serii Harry Potter. Jest glównie o miłości, ale główne postacie muszą dokonać wyboru który może zmienić ich życie.

  OdpowiedzUsuń
 121. Hej. Zapraszam Cię na mojego bloga z opowiadaniem. love-of-accident.blogspot.com

  W małym pudełku - całe moje życie.
  Wspomnienia kryjące tajemnice.
  Kilka słonych łez wylanych na kartce papieru,
  przypominające chwile w cierpieniu.
  A pośród smutku i żalu,
  mała iskierka do radości pożaru.
  Wszystko schowane gdzieś w szarym kącie,
  czeka, aż kurz na nim osiądzie.


  Jak również na bloga z recenzjami filmów oraz książek:
  maarit-recenzje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 122. http://mojapasjaonedirection1d.blogspot.com/ <--- zapraszam . Bardzo zależy mi na komentarzach i opiniach . :)

  OdpowiedzUsuń
 123. http://you-has--changed.blogspot.com/ To mój nowy blog z nową historią, innymi bohaterami i nowymi pomysłami, by ulepszyć tego bloga. Serdecznie zapraszam na pierwszy rozdział !

  OdpowiedzUsuń
 124. http://never-had-trouble-getting-what-i-want.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 125. [...]Dopiero kiedy doszłam do kuchni by przywitać się z mamą, zdałam sobie sprawę z tego, że słyszę rozmowę. Czyżbyśmy miały gościa? Przysłuchując się uważniej zrozumiałam, że skądś znam ten głos. Głęboki, męski, zachrypnięty…
  [...]
  Byłam zaskoczona. Stałam tak z oczyma jak dwa spodki, w ubraniach ociekających wodą i nie wiedziałam co mam zrobić. Może gdybym spodziewała się jego wizyty… Gdybym chociaż mogła się jej spodziewać, zareagowałabym inaczej. Prawda, niegdyś szanowny pan Styles raczył nas swą osobą dość często, ale to już przeszłość. Nie utrzymywałam z nim kontaktu od przeszło roku, aż tu nagle pewnego deszczowego dnia stanął jakby nigdy nic w mojej kuchni.

  - http://just-like-a-mirror.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 126. Zapraszamy na nowy (i kolejny) zbiór blogów. Zgłoszonym oferujemy także możliwość recenzji!

  www.blogobranie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 127. http://effy-of-full-love.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam na bloga !

  OdpowiedzUsuń
 128. Prolog
  Ten dzień zapowiadał się tak kolorowo.Szła rano jak zawsze na spacer.Nagle zobaczyła go.Całującego się z jakąś laską.Chciała krzyczeć,płakać lecz jedyne co zrobiła to zakryła usta ręką i pobiegła ile sił w nogach do domu.Jej jedyna i pierwsza miłość ją tak zraniła.Od tamtego dnia postanowiła, że już nigdy nie będzie tą słodką i milutką Caroline....

  Serdecznie zapraszam http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 129. Zapraszam:
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 130. "Ciemność...Pochłania mnie nieskończony mrok...
  Gdzie jestem...? Kim jestem...? Dlaczego to tak bardzo boli...?
  Krew...Wszędzie krew...
  Kapią łzy, spadając w nicość...
  Nie czuję bólu, smutku, szczęścia...
  Jestem sama...Ja zawsze byłam sama...
  Zielone tęczówki spoglądają w moją stronę...
  Jednak puste, jakby pozbawione koloru...
  Życia...
  Ciężkie powieki opadają, by móc pójść w krainę, z której nie ma odwrotu...
  Harry...
  Ostatnie spojrzenie padające na świat...
  Harry.
  Ostatnie "Kocham Cię" przepełnione bólem...I ostatni uśmiech nadziei...
  HARRY!"

  "- Harry...
  Wyszeptała to jak najciszej mogła, tak bardzo bojąc się, że to kolejny sen złudnych nadziei, i że zaraz się z niego wybudzi.
  Mijały kolejne, pełne zgrozy sekundy, a jednak wszystko co widziała nie rozmazywało się na jej oczach. Zrozumiała, że to nie wytwór wyobraźni, ale rzeczywistość. Ta upragniona.
  - Harry.
  Chłopak uśmiechnął się do niej blado, szukając ręki dziewczyny, by po chwili spleść jej palce ze swoimi.
  Czuła jego dotyk, ciepło przenikające przez skórę. To było takie realne.
  Tak wiele chcieli sobie powiedzieć, lecz żadne z nich nie otwierało ust. Rozumieli się bez słów. Byli jak dwa puzzle, idealnie do siebie pasujące. Nie potrzebowali niczego więcej. Tylko samych siebie. Nic i nikt nie potrafił ich rozdzielić...
  Bo oni zawsze wygrywali. Nawet ze samą Śmiercią."


  Zapraszam serdecznie na : Do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com

  Pozdrawiam i całuję,
  Loreen :**

  OdpowiedzUsuń
 131. {SPAM} Chloe była zwykłą dziewczyną. By uwolnić się od matki wyjechała do szkoły do Londynu. Chciała tam zmienić swoje życie, ale nie spodziewała się że zmieni się ono tak bardzo. Alkohol, narkotyki,przestępstwa, zdrada, samobójstwo...
  to wszystko na http://and-suddenly-everything-changed.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 132. Holly zaczyna pracę ze sławnym zespołem One Diretion. Nie przepada za chłopakami, ale czy to się zmieni? Dwaj z piątki chłopaków zakochali się w niej. Co zrobiła, skoro ich nienawidziła? Przez pracę z nimi straciła chłopaka. Diego niszczy jej życie. Zastrasza ją i grozi. Co się stanie z Holly i chłopakami?
  http://gardenof-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 133. Maggie jest zwykłą dziewczyną. W jej życiu pojawia się tajemniczy chłopak. Zaczynają się kłótnie pomiędzy nimi. Maggie traci chłopaka i przyjaciółkę. Zostaje jej tylko Zayn i rodzina. Pojawiają się nowi znajomi. Spotyka Jamesa, a także kolegów Zayna. Coś w końcu się zmienia. Tylko co? Dlaczego Zyan wyjeżdża?
  http://dangerous-zayn-malik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 134. 26 lat temu, do trzeciej klasy liceum chodziła uczennica o imieniu Kate. Miała świetne wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz czarującą osobowość, która zagwarantowała dziewczynie sporą popularność. Kiedy nagle zmarła, jej koledzy postanowili do końca szkoły zachowywać się tak, jakby ich przyjaciółka wciąż była wśród nich. Później, w wiosnę roku 1998, do wspomnianej klasy przenosi się Harry Styles. Od razu staje się podejrzliwy wobec tajemniczej i przerażającej atmosfery panującej w szkole. Co więcej ciągle widuje piękną, lecz, wydawałoby się, zamkniętą w sobie dziewczynę, Katherine, noszącą przepaskę na oku i w samotności, na uboczu, rysującą swoje obrazy...

  Zapraszam serdecznie na : She-is-scary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 135. SPAM
  HE IS MY GUARDIAN ANGEL
  Jade od dłuższego czasu przyjaźni się z Harry'm. W jej życiu zaczynają zachodzić pewne zmiany. W czasie jednej z pełni Jade namawia Stylesa na wspólne wyjście. Podczas spaceru zostają zaatakowani przez tajemniczą istotę. Jade staje przed trudnym wyzwaniem...
  Aby pokonać lęki, musi pokonać samą siebie.
  Kto jej w tym pomoże?
  Jakie tajemnice skrywają jej ''przyjaciele''?
  Kto jest z nią, a kto przeciw?
  http://he-is-my-guardian-angel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 136. Dziewczyna prowadzi spokojne życie do czasu, kiedy dowiaduje się, że jej brat bierze udział w nielegalnych wyścigach. Poznaje z pozoru miłego i łagodnego chłopaka ale nie wie jaki on naprawdę jest.
  Jest to historia pełna niebezpieczeństw, zdrad, miłości i rozczarowań.
  Czy dziewczyna pozna tajemnicę ukochanego?
  Jak potoczą się jej losy ?
  To wszystko tutaj: http://complicated-love-story.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 137. "Czas na zmiany." taką decyzję podjęła Clare ale co z tego wyniknie? Zapraszam na: http://midnight-in-london.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 138. Powoli zapadał zmrok. Niewielki, zniszczony autobus zajechał na stary i opuszczony przystanek. Z pojazdu wysiadła średniego wzrostu dziewczyna o ciemno-brązowych włosach. W dłoni trzymała średniego rozmiaru torbę podróżną, a na plecach miała zarzucony niewielki plecak. Powoli autobus odjechał, podążają w stronę centrum Londynu. Prze chwile dziewczyna patrzyła na odjeżdżający autobus. Trwało to do momentu kiedy na swoich policzkach poczuła zimne krople deszczu. Rozejrzała się, chwyciła torbę i zaczęła iść w stronę centrum. Zaczynało coraz bardziej padać, deszcz powoli moczył jej długie ciemno-brązowe włosy. Uśmiechnęła się pod nosem, kochała takie deszczowe wieczory. Robiło się coraz ciemniej a ona nadal szła w obranym wcześniej kierunku. Lubiła tą ciszę, która była przerywana jej cichutkimi korkami. Samochody mijały ją, czuła na sobie światła mijających ją pojazdów. Usłyszała kolejno nadjeżdżający samochód, pojazd zaczą powoli zwalniać, aż wreszcie się zatrzymał przy nastolatce. Uśmiechnęła się pod nosem i spojrzała na biały samochód. Powoli od strony pasażera zaczęła się uchylać przyciemniana szyba, z samochodu wyjrzał mulat o brązowych włosach z blond pasemkiem postawionych do góry. Spojrzał na drobną dziewczynę swoimi czekoladowymi oczami. Posłał jej uroczy uśmiech, który dziewczyna od razu odwzajemniła.
  - Podwieźć cię ? -zapytał posyłając jej kolejny uśmiech.
  - Czemu nie -odpowiedziała dziewczyna i wsiadła do pojazdu, po czym po chwili odjechali.

  http://i-promise-that-i-will-remember.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 139. Rebecca w dzieciństwie straciła rodziców w wypadku samochodowym. Trafia do sierocińca. Sprawia wiele problemów. Nie raz trafia do szpitala przez próby samobójcze. Po paru latach w sierocińcu zjawia się rodzina Tomlinsonów. Od razu adoptowali małą Rebecce. Wszystko mniej więcej się układa. Jej mama jest biznesmenką, a ojciec policjantem który za wszelką cenę chce dopaśc jednego kryminalistę. Ona myśli że jest ich jedyną córką. Dopiero w wieku 19 lat powoli dowiaduję się prawdy. Co sie stanie gdy dowie się że najgorszy kryminalista, Louis , to jej przyszywany brat, a ona zamieszkuje w jego pokoju? Louis zrzuca na nią wiele problemów. A co jeżeli ona się w nim zakocha?
  Zapraszam !
  http://this-bloodless-battle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 140. Zapraszam do siebie :*
  http://shesnotafraidbecouseonedirection.blogspot.com/
  http://storyaboutsupernaturalandonediection.blogspot.com/
  http://bluebloodsfanfiction.blogspot.com/
  RiDa

  OdpowiedzUsuń
 141. http://one-direction-love-trouble.blogspot.com/ <------------------------ mój blog... Zapraszam :D :) ♥ :*

  OdpowiedzUsuń
 142. "Na świecie są dwa typy ludzi: beznadziejni romantycy i realiści. Kiedyś należałam do tych pierwszych, nie chcę więcej popełnić tego błędu."
  Ona: dwudziestotrzyletnia brunetka ze złamanym sercem.
  On: dwudziestoletni blondyn czekający na wielką miłość.
  Los stawia ich przed sobą. Zapoznają się w dość niecodzienny sposób. Czy dziewczyna ponownie otworzy swoje serce? Czy on stanie się kimś więcej? Co się stanie, kiedy do akcji wkroczy jeden z jego znajomych?
  Zapraszam na: http://only-you-can-mend.blogspot.com/ ♥

  OdpowiedzUsuń
 143. MARCEL - NIEŚMIAŁY CHŁOPAK W OKULARACH, KTÓRY NIE JEST ZBYT LUBIANY W SWOJEJ SZKOLE. WYŚMIEWANY, KOMPROMITOWANY NA OCZACH WSZYSTKICH. SKRYWA TAJEMNICĘ. JEGO PRZESZŁOŚĆ JEST JEDNYM, BOLESNYM WSPOMNIENIEM.
  LIBBY - NAJPOPULARNIEJSZA DZIEWCZYNA W SZKOLE. NALEŻY DO ELITY. MA WSZYSTKO. PIENIĄDZE, UBRANIA, POPULARNOŚĆ. JEDNAK BRAKUJE JEJ NAJWAŻNIEJSZEGO, PRZEZ CO TAMTE RZECZY TRACĄ SENS. JEJ RODZICE, ZAPRACOWANI LUDZIE, MAŁO CO SPĘDZAJĄ CZAS W DOMU. WAŻNIEJSZA JEST PRACA.
  OBOJE SĄ W JAKIMŚ SENSIE NIESZCZĘŚLIWI. CZY ZMIENI COŚ SŁONECZNA HISZPANIA? POZNAJĄ TAM PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ I DOWIEDZĄ SIĘ O SOBIE WIĘCEJ, NIŻ KIEDYKOLWIEK MÓWIŁY PLOTKI.

  CHCESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NIEZWYKŁEJ PRZYGODZIE LIBBY I MARCELA?
  LINK: http://libby-and-marcel-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 144. On - tajemniczy, niebezbieczny, trudny do zinterpretowania.
  Ona - tajemnicza, niebezpieczna, chwilami zbyt pewna siebie.

  Co się stanie, gdy wkrótce spotkają się dwie osoby o takim samym charakterze? Lily Collins to osiemnastoletnia dziewczyna, z ogromną kartoteką. Alkohol, udziały w nielegalnych wyścigach, wdawanie się w bójki - nie można zaliczyć do pozytywnych rzeczy. Nie ma dużo czasu na pokazanie kto jest lepszy, kto wygra?

  „Lubię niebezpieczeństwo, wiesz czemu? Bo ono pokazuje jaka jestem naprawdę.”

  Zapraszam serdecznie, liczę na szczere komentarze: http://half-of-secrets.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 145. http://wirus-rzeczywistosci.blogspot.com/
  Po kilku miesiącach nauki Rachel potrafi biegle komunikować się w obcym języku, a to tylko jeden z jej licznych talentów. Jej przybrani rodzice nie widzą świata poza pracą i pieniędzmi, Nie wiedzą więc o jej zdolnościach ani o tym... jak wielki postrach sieje w szkole.
  Zbliżają się jednak wielkie wydarzenia, które odmienią losy Rachel i jej podobnych. Ceną nie będzie tylko szkolna reputacja ani kontakty z rodziną. Stawka będzie dużo większa.

  OdpowiedzUsuń
 146. Zapraszam na kolejny rozdział u mnie na http://that-what-makes-you-beautiful.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 147. [Naprawdę przepraszam za SPAM ale każdy kiedyś zaczynał prawda?]

  Caroline to samotna dziewczyna, któa jest przyrodnią siostra Niall'a. Harry to chłopak z najsłynniejszego boysbandu na świecie. "Nigdy nie zostawiajcie ich samych w jenym pokoju, bo mogą tego nie przeżyć." Jednak niektóre wydarzenia zmieniają ludzi i uświadamiają niektóre rzeczy. Poznaj ich historię. Historię pełną uczuć. Nieświadomych uczuć...
  Zapraszam - feeling-between-us-1d.blogspot.com
  zwiastun - http://www.youtube.com/watch?v=8Km4_hdnC8Y

  OdpowiedzUsuń
 148. [Naprawdę przepraszam za SPAM ale każdy kiedyś zaczynał prawda?]

  Caroline to samotna dziewczyna, któa jest przyrodnią siostra Niall'a. Harry to chłopak z najsłynniejszego boysbandu na świecie. "Nigdy nie zostawiajcie ich samych w jenym pokoju, bo mogą tego nie przeżyć." Jednak niektóre wydarzenia zmieniają ludzi i uświadamiają niektóre rzeczy. Poznaj ich historię. Historię pełną uczuć. Nieświadomych uczuć...
  Zapraszam - feeling-between-us-1d.blogspot.com
  zwiastun - http://www.youtube.com/watch?v=8Km4_hdnC8Y

  OdpowiedzUsuń
 149. Fanfiction o Niallu i Chloe.
  Nie zrażaj się tym, że to 1D, nie jest to typowe opowiadanie, gdzie Louis kocha marchewki, Niall ciągle je, a Liam jest tatusiem wszystkich. Nie jest to też opowiadanie zerżnięte z Dangera, z wielkim badboyem i niewinną dziewczyną. Przeczytaj, sama się przekonasz :)
  Pierwsza część: http://emotive-emotions.blogspot.com/
  I niedawno wystartowałam z drugą, o tutaj:
  http://part2escape.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 150. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość jest tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  OdpowiedzUsuń
 151. Zawsze udawało jej się przezwyciężyć swoje słabości, ale zazwyczaj ponosiła klęski w sprawach ważnych. Roztaczała wokół aurę kobiety niezależnej, choć rozpaczliwie potrzebowała kogoś obok siebie. Była w różnych miejscach, ale noce zazwyczaj spędzała samotnie na rozmyślaniu. Traciła większość swojej energii, usiłując być zawsze na miarę takiego obrazu siebie, jaki sama stworzyła. Z tego właśnie powodu nie miała już dość siły, by być sobą - dziewczyną, która tak jak wszyscy ludzie na świecie, potrzebowała do szczęścia miłości. Jednak bała się bliskości ludzi, ponieważ oni reagowali w sposób nieprzewidywalny, chowali się za murami obronnymi i jak ona okazywali obojętność wobec wszystkiego. Co się stanie, gdy pojawi się ktoś bardziej otwarty na życie? Czy na twarzy dziewczyny znów pojawi się prawdziwy uśmiech? Czy wreszcie zazna co to prawdziwa miłość?

  Serdecznie zapraszam na
  http://our-destiny-is-not-written-for-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 152. Matylda po zdradzie chłopaka wraz z przyjaciółkami przeprowadza się do deszczowego Londynu aby zapomnieć i spełniać swoje marzenia . Być szczęśliwą , znaleźć miłość i zapomnieć o dawnym życiu . Jednak nie wszystko idzie tak jak zaplanowała . Jedno wydarzenie sprawia że młoda dziewczyna popada w depresje . Czy zdoła ją ktoś uratować ? Czy znajdzie miłość już na zawsze do końca życia ? A najważniejsze czy ta miłość będzie w stosunku do niej szczera?
  http://koffyou.blogspot.com/

  AND

  Kathleen nastolatka której umarła matka , a ojciec na każdym kroku ją szmacił . Co się wydarzy jeśli wyjedzie ? Zniknie i zapomni o swoim starym życiu z czystą kartą ? Z starymi jak i nowymi przyjaciółmi ? A co się stanie jeśli na jej ścieżce stanie ON , chłopak który zmieni jej życie i sprawi że będzie szczęśliwa ? Czy wszystko będzie dobrze ? Czy na drodze Kathleen nie staną złe przeciwności losu i czy będzie mogła na nowo być szczęśliwa ...
  http://london-love-adventure-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 153. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 154. Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelną bronią. Ale twoim przeznaczeniem jest umrzeć[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I co łączy ją z przystojnym czarnookim nieznajomym?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 155. Samotność, narkotyki, uczucie. Nowe opowiadanie o Zaynie Maliku. Zapraszam http://destructionindarkness.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 156. Serdecznie zapraszam do nowo założonej recenzalni "Kolorowe recenzje"! Zapraszam do zgłoszenia swojego bloga do naszej recenzalni. Poznasz recenzję swojego bloga i dowiesz się, co jest idealne, a co musisz jeszcze poprawić.
  http://kolorowe-recenzje.blogspot.com/
  Poszukuję kogoś do współpracy, na mojej podstronie i w aktualnościach znajduje się kontakt do mnie. Przyjmę każdego na okres próbny, a później zobaczymy co będzie dalej. :)

  OdpowiedzUsuń
 157. Skrzywdzona osoba potrafi dość emocjonalnie podchodzić do życia. Tak było w tym przypadku. Niegdyś zagubiona dziewczyna - pokarana.
  Dzisiaj - niszczycielska siła, która czyha za rogiem na twoje potkniecie.
  Taka właśnie jest Amelia 'Lizzy' Anderson.
  Czy tajemnicza modelka posiada uczucia? Tak.
  Ale co się stanie, gdy ponownie spotka źródło swego problemu? Zyska zemstę czy odkupienie?
  A jeśli do tego dołączymy członków sławnego boysbandu?
  Złość, nienawiść, status - historia w blasku mediów, która potrafi zniszczyć człowieka.

  http://hater-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam, Kliii ♥

  OdpowiedzUsuń
 158. Serdecznie zapraszam do siebie ;) http://one-d-lovestory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 159. Dwudziestoletni Harry nie wyróżnia się niczym spośród innych Londyńczyków w jego wieku. Uczęszcza na studia, a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi. Jednak kiedy wyjeżdża na wakacje do Miami na jego drodze nagle pojawia się buntownicza Rass, starająca się go w sobie rozkochać, a potem zabrać pieniądze. Czy wszystko potoczy się zgodnie z jej planem?

  Zapraszam na: http://addictionsorlovefanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 160. Wszystko zaczyna się, gdy Louis Tomlinson, wraz ze swoją grupą, napada na dom jednego ze swoich największych wrogów.Podczas tej, wydawałoby się, prostej akcji, na drodze Tomlinsona staje tajemnicza nieznajoma.Dziewczyna przypadkowo zostaje zraniona przez mężczyznę, w wyniku czego doznaje zaniku pamięci.Jak główni bohaterowie poradzą sobie w zaistniałej sytuacji? Co się stanie, gdy pamięć powoli wróci do dziewczyny, niosąc za sobą masę kłopotów?
  http://amnesia1d-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 161. Zraniona dziewczyna. Uciekająca od przeszłości. Żyjąca nadzieją na lepsze jutro. Postanawia wyjechać. Rodzice wszystko jej opłacili,byle tylko zniknęła. Kiedyś ją kochali. Teraz kochają....pieniądze. Poznaje prawdziwych przyjaciół,swoich idoli...i piątkę chłopaków całkowicie różniących się od niej. A jednak. Zayn'a i Caroline coś do siebie przyciągała. Powraca niechciane uczucie. Miłość.

  Chcesz wiedzieć jak potoczy się dalszy los Caroline ?
  Zapraszam na

  http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 162. Biegnę.
  Uderzam w kogoś, przepraszam, ale nic
  nie widzę, przez łzy w moich oczach.
  Cofam się.
  Ktoś krzyczy.
  Słyszę pisk opon i widzę światło, a potem mocne uderzenie.
  Spadam na ziemię, ale nie czuję bólu.
  Zamiast tego widzę chłopaka, który leży obok mnie w kałuży krwi.
  Niall Horan uratował mi życie.

  Pierwsza część: http://emotive-emotions.blogspot.com/
  I niedawno wystartowałam z drugą, o tutaj:
  http://part2escape.blogspot.com/

  (Nie zrażaj się tym, że to 1D. Naprawdę warto)

  OdpowiedzUsuń
 163. Wystarczyła jedna chwila, żeby wywrócić ich świat do góry nogami.
  Byli nierozłączni.
  Teraz on nawet nie chce jej pamiętać.
  Złamał dane jej słowo.
  Zapomniał...

  http://remember-me-harry.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 164. Historia siedemnastoletniej Demi Lovato mogła by posłużyć za scenariusz hollywodzkiego filmu. Nie była by to jednak lekka komedia obyczajowa, a oparty na faktach dramat, który miejscami przypomina historię rodem z horroru. Cierpiąca na liczne zaburzenia psychiczne, uzależnienia i patologiczną relację z biologicznym ojciem, Demi udaje się wyjść na prostą. Po przebytym leczeniu, wracając do domu poznaje gwiazdę zespołu One Direction - Nialla Horana. To spotkanie na zawsze odmieni życie obojga z nich. Obdarzony wielkim sercem i chęcią zbawienia świata Niall będzie starał się pomóc nowo poznanej dziewczynie.

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 165. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 166. Serdecznie zapraszam na http://that-what-makes-you-beautiful.blogspot.com/ :) Może coś Cię zaciekawi :)

  OdpowiedzUsuń

 167. http://fanfinction-better-together.blogspot.com/
  Bliźniaczki...
  Które dzieli wszystko...
  Jedna rockmanka...
  Druga uczuciowa "matka natura"...
  Odzielnie są silne...
  Razem niezwyciężone...
  Czy uratują świat przed Złem?
  Czy będą razem walczyć w ramie, w ramie?
  Czy jedna z nich odejdzie, zostawiając drugą na pastwę Złu?

  OdpowiedzUsuń
 168. Co by się stało gdyby świat przestał istnieć .Harry Styles doświadczył tego na własnej skórze.Zamieszkał z innymi ludźmi w podziemnym mieście .Tylko czy na powierzchni na pewno nic nie ma ? Harry będzie powoli odkrywał tajemnice miasta , która okaże się zaskakująca .

  http://themysteryoftheendoftheworld.blogspot.com/ . zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 169. "The Imperial College of Science, Technology and Medicine jest
  publicznym uniwersytetem znajdującym się w Londynie.
  Specjalizuje się w dziedzini nauki, inżyniernii oraz medycyny.
  To właśnie tam od połowy roku szkolnego będą uczęszczać
  Danielle i Cassie, które są dla siebie jak siostry.
  Niall i Harry , chłopaki z którymi nikt nie zadziera. Spotkają
  się dwa różne światy. Życie przyjaciółek bardzo się zmieni.
  Danielle i Cassie będą miały poważne problemy.
  Chłopaki namącą w głowie dziewczyn.
  Czy wszystko dobrze się skończy ?"

  http://aslongasyouloveme-fanfiction.blogspot.com/
  /Panda & Cassie :) x

  OdpowiedzUsuń
 170. [SPAM] Proszę przeczytaj! :)
  Każde wydarzenie ma gdzieś swój początek. Życie człowieka zaczyna się przy narodzinach – najczęściej w szpitalu. A gdzie zaczyna się historia naszych bohaterek? Zbliża się weekend majowy, Rose dostaje list i razem ze swoja przyjaciółką Leną lecą do Londynu. Dokładnie poznają tam pięciu chłopaków. Czas mija bardzo szybko, nadchodzi czas powrotu, lecz już na wakacjach jedna z nich ponownie tam wraca. Powstają nowe głębokie uczucia, niektóre z tajemnic zostają rozwiązane.
  Co się stanie, gdy jedna z dziewczyn będzie uczestniczyła w wypadku samochodowym? Co się z nią stanie?
  Co łączy Harrego i Rose? Czy ich związek będzie miał wpływ na uczucie dziewczyny do Louisa?
  Czy między Leną a Zaynem pojawi się kiedyś coś więcej? I jaki wpływ będzie miał na to Kuba?
  Czy amnezja może coś zmienić? Czy człowiek może żyć z tym tak jak wcześniej?

  Jeśli szukasz opowiadanie, w którym przeczytasz o wielu zabawnych momentach to dobrze trafiłeś! Zapewniam, że to nie będzie historia, w której bohaterowie już w pierwszym rozdziale będą w sobie szaleńczo zakochani, dla miłości potrzeba trochę czasu.

  Może pierwsze rozdziały nie będą najlepszej jakości, ale muszę przyznać, że to co jest teraz publikowane (Rozdział XXXIII) wygląda o wiele lepiej! Człowiek uczy się na własnych błędach i poprawia to, co jest nie do końca dopracowane.

  Masz ochotę na blog, w którym posty dodawane są systematycznie? Odpowiadają ci rozdziały dodawane w każdy piątek miesiąca? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam!
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/
  I oczywiście zachęcam do czytanie i komentowania :-)

  OdpowiedzUsuń
 171. W swoim dość krótkim życiu popełniłem niezliczoną ilość błędów .!
  Czy ich żałuję szczerze powiedziawszy NIE . Czy chcę jej popełniać : SAM NIE WIEM . Czy je popełniam :OCZYWIŚCIE !.
  *
  Może wszystko by było dobrze:
  gdybym nie trafiła tam do tego domu .
  gdyby matka alkoholiczka nie oddała mnie po urodzeniu do domu dziecka …
  Gdybym nie popadła w te „dobre” towarzystwo …
  Gdybym nie robiła tego czego robię…
  Gdyby ona nie wzięła mnie pod swoje skrzydła ….
  Gdyby nie oni ….
  Gdyby nie on ….
  Gdyby nie to że się w nim zakochałam …
  Gdyby tylko moje życie było bajką …
  Marzą o tym…
  Marzę o nim…
  Marzę o lepszym jutrze…
  Marzę o tym WSZYSTKIM CO JEST NIEREALNE .!

  MAM NADZIEJĘ,ŻE CHOCIAŻ TROSZKĘ ZACIEKAWIŁAM ! Zapraszam na :http://koffyou.blogspot.com/

  PROSZĘ O OPINIĘ BO JEST ONA DLA MNIE STRASZNIE WAŻNA


  OdpowiedzUsuń
 172. Candice Accola to gwiazda serialu, Niall Horan to gwiazda muzyki. Spotykają się w KFC, CO NIE JEST ZBYT romantyczne. Los chciał aby Tych Dwojga połączyło namiętne i burzliwe uczycie. Występują Problemy które NIE łatwo będzie rozwiązać. CZY zaznają szczęścia? Może coś ich zniszczy?
  ZAPRASZAMY DO CZYTANIA!
  http://blogniallhoranpolska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 173. http://my-heart-beats-for-you-guys.blogspot.com/

  18-letnia Patricia Lopez wchodząca gwiazda (córka Jennifer Lopez i Georga Clooney'a) . Aktorka, modelka i piosenkarka . Dostała główną role w filmie, ale niestety musi opuścić rodzinne LA i zamieszkać w Londynie . Przeprowadza się tam razem z Izabel Pchalską manager Patrici i "przyjaciółka" . Trzyma się Patrici tylko ze względu na sławę , pieniądze, możliwość poznawania wielu gwiazd poprzez chodzenie z Patricią na gale, bale, rozdania nagród, premiery i wiele innych okazji, które cóż , mają rozgłos . Poznaje Veronice Alvey , sąsiadkę , która jest bardzo dobrą przyjaciółką chłopaków z One Direction . To ona pozna Patricię z One Direction i właśnie to wydarzenie zapoczątkuje falę niespodzianek, jak i wielu przeciwności losu .

  ZAPRASZAM ;

  OdpowiedzUsuń
 174. Harry – to osoba bardzo zaskakująca i tajemnicza. Jego skórę zdobią przeróżne tatuaże, które przyciągają dużo dziewczyn, ale nikt nie zna ich znaczenia. Nie wydaje się być taki jak inni chłopcy. „Gdybyś przeżyła to co ja zmieniłabyś zdanie o mnie, bo gdy leżysz kompletnie sam na dnie czasami trudno się podnieść.
  Lucy – to dziewczyna pochodząca z zamożnej rodziny. Należała do wyższej elity i nigdy nie zniżała się do poziomów większości uczniów w JEJ szkole. Jej jedyną przyjaciółką i osobą, która ją wspierała byłą Ashley. Rodzice Lu nie kochali jej, a przynajmniej tak to sobie tłumaczyła. Na pierwszy rzut oka nawet nie zwróciła uwagi na nowego ucznia.
  Zachęcenie do przeczytania mojego Fanfiction wydaje się być banalne i myślicie, ze od razu możecie domyślić się do będzie dalej. Otóż zaskoczę was. Nie. Jeśli „Shadow” nie przypomina ci niczego, co do tej pory czytałeś, to dlatego, że tak właśnie jest.
  FF opowiada o bezgranicznej przyjaźni pomiędzy dwoma dziewczynami i chłopku, który namiesza im w głowie. Nieprawdopodobne zdarzenia, które mogą się im przydarzyć całkowicie zmienią ich życie. Ale czy na lepsze?
  ~Tak jak ty jesteś moja, ja jestem twój, bo gdy na ciebie patrzę widzę anioła.

  http://shadow-dark-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 175. Katrina po 21 latach nieustannych problemów w Polsce postanawia przeprowadzić się do Londynu, miasta które za dzieciństwa uwielbiała. Poznaje tam chłopaka którego bardzo lubi, lecz nie mówi mu całej prawdy o sobie. Z czasem coraz bardziej się do siebie zbliżają. Katrina próbuję się od niego oddalić aby nie poznał jej sekretu, lecz nie umie. Czy Kat poradzi sobie z problemami i czy Louis pozna jej mały sekret? Zapraszam do czytania :)
  http://fanfiction-lovi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 176. Opowiadanie o One Direction?
  Historia o bólu, przyjaźni, miłości?
  Jeżeli szukasz czegoś takiego to ten blog jest dla Ciebie: http://life-is-hard-but-love-is-harder.blogspot.com
  Amelia, Niall, Zayn, Louis, Liam, Harry poznaj ich historię.
  Wejdź, przeczytaj, skomentuj!!

  OdpowiedzUsuń
 177. Dwie przyjaciółki wyjeżdżają do Londynu spełniać swoje marzenia. Jak potoczy się ich związek z gwiazdami światowej sławy ?
  ZAPRASZAM :)
  http://they-dont-know-about-us-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 178. Zapraszam !
  Harry Styles pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku. Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Pragnęłam jego dotyku jak narkotyku, choć wiedziałam, że jest dla mnie zgubny. Moja zraniona dusza i ciało broniły się, ale on z łatwością je posiadł. Harry czuł to samo, dręczyły go podobne demony. Byliśmy jak lustra, które odbijały swoje najgłębsze rany i najdziksze pragnienia. Ta miłość stworzyła mnie na nowo. Modliłam się, by koszmary przeszłości nie rozdzieliły nas.

  http://break-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 179. Rose wyprowadza się z Bristolu aby ochronić rodzinę. Bo kto powiedział że każda dziewczynka musi być grzeczna. Chce zacząć od nowa w Londynie i polepszyć relacje z ojcem.

  Niall to typowy... em Niall, bo kto nie zna Niall'a i jego niebezpiecznych przyjaciół.

  Co stanie się kiedy Rose będzie udawać grzeczną dziewczynkę, a Niall da się nabrać?
  http://executed-niall-horan-fanfiction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 180. Nowy zbiór opowiadań o One Direction! Zapraszam do zgłaszania swoich blogów : http://onedirectionseries.blogspot.com/

  Amy

  OdpowiedzUsuń
 181. Prolog:
  Nie jestem przeciętną nastolatką. Bo czy przeciętna nastolatka jeździ wszędzie limuzynami, ma ochronę, guwernantkę i czy mieszka w pałacu? Nie.
  Od urodzenia byłam traktowana jak prawdziwa księżniczka. Życie miałam takie, gdyż moja rodzina była z arystokratycznego rodu Cavanaug. Podczas II Wojny Światowej straciliśmy dużą część naszego majątku. Na szczęście, mój ojciec - John spróbował uratować nasze kosztowności i po wielu latach spraw sądowych, udało mu się. W tamtym czasie założył też wiele firm. W skrócie – jesteśmy jedną z najbogatszych rodzin na świecie. W czasie studiowanie mojego ojca na uniwersytecie, którym oczywiście był Harvard, John spotkał kobietę o imieniu Kathrine, która po kilku latach została jego żoną, a niedługo później, po pewnej upojnej nocy, pojawiłam matką jego dzieci. Więc tak --pojawiłam się ja.
  Serdecznie zapraszam na:
  those-blue-eyes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 182. Jessica była normalną dziewczyną z nudnym życiem. Przyjaciele ,szkoła - to było dla niej ważne. Ale gdy dowiaduje się ,że do jej szkoły przyjeżdża One Direction ,całe jej życie się zmienia. Czy wspomnienia sprzed lat wrócą ? A może sława naprawdę zmienia człowieka ?

  OdpowiedzUsuń
 183. Dru traci brata w wypadku samochodowym. Postanawia odnaleźć osobę, która ma serce jej brata
  http://searching-for-my-brothers-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 184. zwiastuny na blogi : http://dodatkiumoniki.blogspot.com/ zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 185. Zapraszam !

  Dziewczynka: Kochasz mnie?
  Chłopczyk: Kocham!
  Dziewczynka: Tak jak dorosły?
  Chłopczyk: Nie! Ja Cię kocham tak naprawdę.

  http://teenage-rebel-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 186. Oceny, zwiastuny, szablony, wywiady, recenzje, artykuły, spis blogów - to, i jeszcze więcej znajdziesz na Internetowym Spisie. Wejdź, a zapewne znajdziesz tam coś dla siebie. A może zostaniesz z nami na dłużej? :)
  Serdecznie zapraszam,
  [internetowy-spis.blogspot.com]. :)

  OdpowiedzUsuń
 187. Hej! Serdecznie zapraszam na mojego bloga "Recenzje Fan Fiction". Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie zdanie o Twoim blogu mają inni, zgłoś swojego bloga, a zostanie on oceniony. Dzięki tej recenzji będziesz mogła dowiedzieć się co można zmienić w twoim opowiadaniu, aby było jeszcze lepsze! http://recenzje-fan-fiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 188. Osiemnastoletnia uczennica prestiżowego liceum w Londynie, nauczycielka gry na fortepianie, dziewczyna o niesamowitej urodzie - Joy Moore. Jej najlepszym przyjacielem jest Niall Horan, który stara się przekonać ją do zmiany trybu życia na bardziej towarzyski. Dziewczyna postanawia zawrzeć internetową znajomość z tajemniczym przyjacielem. Coraz częściej zaczyna pisać z anonimowym chłopakiem, i czuje jakby go znała od dawna. W tym samym czasie Joy ma problemy z fizyką, dlatego zwraca się do swojego nauczyciela o pomoc, a on zgadza się jej pomóc. Dziewczyna popada w głęboki konflikt z pewnym mężczyzną, który wydaje się nie mieć rozwiązania.

  http://love-is-sometimes-danger-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 189. Przepraszam za spam ale szukam czytelników . Może ta historia Cię zaciekawi :)
  Harry jest nastolatkiem o smutnej przeszłości która go w Sobie zamknęła. Louis jest psychologiem , który będzie chciał mu pomóc . Czy Harry otworzy się przed obcą osobą i jej zaufa ? Czy Louis będzie w stanie dotrzeć do Harre'go . I najważniejsze czy pomiędzy tą dwójką dojdzie do czegoś więcej niż tylko ofiarowania pomocy ?
  http://ostatniemarzenie.blogspot.com/ Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 190. Hejoo :)
  [Z góry od razu przepraszam za spam]
  Chciałabym cię zaprosić na mojego bloga. Jest to FanFiction na podstawie Darów Anioła :3
  http://demonica-clary-i-nefilim.blogspot.com/
  Oraz na bloga mojej koleżanki. Jest to FanFiction o Percy' m Jacksonie :)
  http://syn-posejdona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 191. Hej... Przepraszam za spam ;)

  Melanie Black zawsze była inna. I sama.
  Bo jak mogła mieć przyjaciół gdy co chwilę się przeprowadzała i miała ojca który pracował jako prywatny zabójca ?
  Ale ta przeprowadzka była inna niż wszystkie.
  Była początkiem jej problemów.
  Poznała bowiem GO i już nic nie było takie same jak kiedyś...

  Zapraszam na http://temptation-louis-tomlinson-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 192. -Przykro mi. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy panie Tomlinson. Pańska dziewczyna..- zaczął lekarz. Chłopak pobladł. Jego świat właśnie się zawalił.
  -Dlaczego?- spytał szeptem. Po jego policzkach zaczęły płynąć ciepłe i gorzkie łzy.
  -Panna Calder była zbyt słaba. Nic nie dało się zrobić- od powiedział.
  -Panie doktorze..- powiedziała pielęgniarka.
  -Moje najszczersze kondolencje- skinął głową i ruszył przed siebie. Brunet schował twarz w dłoniach.
  -Panie Tomlinson?- obok niego pojawiła się ta sama kobieta co przed chwilą.
  -Słucham?- spytał nie podnosząc wzroku.
  -Ktoś chce się z panem przywitać- Dwudziesto-dwulatek podniósł głowę. Nad sobą zobaczył trzydziestoletnią kobietę z małym dzieckiem na ręku.
  -Proszę- zabrał od niej małe zawiniątko i wstał.
  -Dziękuje- szepnął.
  -Do zobaczenia panie Tomlinson- pożegnała się i zniknęła z pola widzenia szarookiego. Młody ojciec spojrzał na swoją pociechę i westchnął. Ruszył w stronę drzwi wyjściowych. Po drodze spojrzał na ulotki. Jedna z nich przykuła jego uwagę. Ulotka adopcyjna. Wziął ją w dłonie i wyszedł ze szpitala.
  ~~
  -Angel?- moje obserwacje przerwał czyiś głos za plecami. Odwróciłam się.
  -Tak Ojcze?- spytałam patrząc uważnie na mężczyznę.
  -Co robisz?- spytał.
  -Modlę się nad tym chłopakiem. Ma dwadzieścia lat a już został sam z dzieckiem- westchnęłam.
  -Chcesz mu pomóc?- zadał kolejne pytanie.
  -Nie wiem czy mogę Ojcze..- szepnęłam.
  -Możesz. Chcesz?- spytał jeszcze raz.
  -Tak, chce- pokiwałam głową.
  -Więc chodź- uśmiechnął się. Podążyłam za nim. Doszliśmy do niebieskiego portalu.
  -Tak można?- zdziwiłam się.
  -Każdy ma swojego Anioła, Angel. Proszę..- podał mi wielką paczkę.
  -Co to?- znów zdziwiłam się.
  -Ludzkie pieniądze. Przydają się. No cóż..Powodzenia Angel. Modlę się za ciebie Aniołku- przytulił mnie.
  -Dziękuje Ojcze. Nie zawiodę cię- zachichotałam.
  -Wiem! Pamiętaj chowaj skrzydła!- zaśmiał się a ja razem z nim. Skinęłam głową i weszłam do portalu. Schowałam śnieżnobiałe pióra a moja szata została zmieniona na zwykłe ludzkie ciuchy. Louis'ie Tomlinson'ie właśnie otrzymałeś Anioła.

  http://lullaby-of-heaven.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 193. http://soul-ff.blogspot.com/
  "To nie jest historia o bogatej czy biednej dziewczynie, ktora jest przeciętna, spotyka nieznane osoby i wszystko kończy się szczęśliwie. To nie jest bajeczka, którą opowiada się dzieciom na dobranoc. Tego nie da się opisać, bo to jest... życie, które trwa, a ty je omijasz.
  Poznaj jej historie i przekonaj się, że nie wszystko jest takie jak się wydaje."
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=6Jp6lqtKA1E

  OdpowiedzUsuń
 194. "podobno podbijanie świata showbiznesu trzeba zacząć z przytupem. Ha, ja zaczęłam od potknięcia się w szpilkach."
  wielkie plany, małe marzenia, sporo szczęścia i podły charakterek - a to wszystko w metrze siedemdziesiąt sześć: http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 195. Ona wróciła bo chce poznać prawdę.
  On mimo wszystko boi się przyznać do głupoty, którą popełnił przed czterech lat.
  http://youcannotturnbacktheclock.blogspot.com/ zapraszam na opowiadanie ,,Revenge,, i przepraszam za spam ale szukam czytelników :(

  OdpowiedzUsuń
 196. 1. http://newly-wed-harry.blogspot.com/
  'Romans to nie wszystko w życiu małżeńskim - jest coś więcej' - tłumaczenie
  2. http://jak-do-domu-opowiadanie-one-direction.blogspot.com/
  'Historia szalonej miłości członka One Direction (Harry Styles) do pewnej zwykłej dziewczyny. Miłość tak zmieniła tego chłopaka, że jest dla niej gotowy... no nie wiem... np. dopuścić się przestępstwa jakim jest porwanie...'
  3. http://diana-fanfintion.blogspot.com/
  - A czym dla ciebie jest szczęście?
  - Wolność, bo czym jest szczęście bez wolności?

  Dziękuje i zapraszam :*

  OdpowiedzUsuń
 197. opowiadanie o Niall'u Horan'ie -> http://teenage-dirtbag-baby-ff.blogspot.com/

  Wiecie jak to jest, że znajdujesz się w złym miejscu o niewłaściwej porze? Nigdy nie zapomnę tego dnia, dnia w którym wszystko się zaczęło. Przez przypadek otworzył się sam mój nowy rozdział w życiu, którego za cholerę nie chciałam. 17.05.2011 rok - straszna data, jest to dzień w którym wracałam do domu. Nigdy więcej tego nie zrobię! Może przejdę do konkretów, więc idąc niebezpieczną ulicą wracałam do domu zauważyłam jakiegoś mężczyznę, który za mną idzie już przez połowę drogi. Zaczęłam iść trochę szybszym tempem, ale on też przyspieszył, moja klatka piersiowa wyglądała jak oszalała. Podnosiła się szybko w dół i w górę. W pewnym momencie ten facet do mnie podbiegł, a ja nie zdążyłam już zareagować. Złapał mnie mocna za moje delikatne ręce, że aż syknęłam z bólu przechodzącego po moim całym ciele. Kilka sekund później podjechał czarny van i wysiadło z niego 3 facetów, nie widziałam ich twarzy tak samo jak tego pierwszego. Bardzo się przeraziłam, oni wymienili tylko spojrzenia i wepchnęli mnie do samochodu i ruszyliśmy. Jechaliśmy już sporo czasu i nie wiedziałam czy minęły już minuty lub godziny, albo minuty i godziny. Nie wiem, ale wiem, że strasznie się ich boję. Bałam się coś zrobić, a już tym bardziej się odezwać. Już wiedziałam, że tak szybko się z tond nie wydostanę. Weszła mi w tedy tylko jedna myśl, muszę być twarda, a przynajmniej taką udawać. A więc Chanel Nicole Black zapamiętaj sobie. Jutro nie ma już żadnych zasad!

  OdpowiedzUsuń
 198. " [...]Jestem osobą, jak to oni mówią? Pokrzywdzoną przez los?
  Taa, można tak powiedzieć.
  Żyje pod hasłem "Przeżyć dzień."
  I tak codziennie, w dzień w dzień.
  Mój psycholog mówi mówi że powinnam zmienić moje motto.
  Nie ma racji.
  Nie zna mnie.
  Wiele osób próbowało mi pomóc: szkolny psycholog, wychowawca, masę lekarzy...
  Moja przyjaciółka.
  Wszyscy mnie nie rozumieją.
  Skończyło się na tym że obiecałam się nie okaleczać.
  Na razie jest dobrze.
  Nie mogę powiedzieć co będzie jutro.

  Mam na imię Ally Rose, choć tak naprawdę Alice Hypnos.
  Moja rodzina jest z rodu Hypnos - magicznych stworzeń pilnujących waszych snów.
  My nie śnimy.
  My śnimy wasze sny.
  Mówiące jacy jesteście na prawdę, jakie są wasze problemy, z czym się borykacie.
  Bo sny są odzwierciedleniem nas samych.
  Nas głęboko wciśniętych w nasze serca.

  My, tylko my rozumiemy wasze sny.
  I naszym obowiązkiem jest wam pomagać ze swoimi problemami.
  Słowa mojej mamy, nie moje!
  Która przez tą ideę, jest psychologiem pomagającym wszystkim wokół.
  Piękna myśl, prawda?
  Ta, tylko że przez tą myśl w ogóle nie myśli o swojej rodzinie. Cały czas jej życie krąży wokół pracy, po tym jak mój kochany ojciec popadł w alkoholizm, a potem umarł.

  Nie mówmy teraz o tym.
  Nie mam dzisiaj na to siły.
  Na pewno kiedyś dowiecie się o mojej, strasznej i trudnej, przeszłości.
  Kiedyś.
  Nigdy.

  O czym to ja...?
  A tak!
  Moja mama żyję pracą, przez co chce być najlepszą hypnoską ze wszystkich.
  Ze wszystkich rodzin.
  Przez co mnie totalnie olewa i vice versa.
  Dlaczego?
  Jako jedyna z jej cudownego potomstwa, nie umiem oprzeć się waszymi snami.
  Czyli?
  Czyli kiedy czuję że któryś z przyziemnych zasypia, ja razem z nim.
  Nigdy wcześniej to się nie zdarzało.
  Moja siostra mówi że nie-zasypianie jest jak oddychanie.
  No to ja bym dawno nie żyła.
  I właśnie przez tą wadę mnie "odziedziczyła".
  Nie powiem to bolało, boli i będzie boleć.

  Jedynie z rodziny babcia jest ze mną.
  Osoba bardzo chora.
  A kiedyś,
  kiedyś tata... [...]

  [...]
  Więc...
  Nazywam się Ally Rose i tak jestem pokrzywdzona przez los.
  Teraz otworzę oczy, wstanę.
  I poraz etny powiem sobie...

  Przeżyj ten dzień [...]"

  http://alice-in-dreamsland.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 199. http://lovemethat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń