Obserwatorzy

Ile was tu było :P

Translate

czwartek, 27 grudnia 2012

Chapter 9


- I co teraz ? – zapytałam bezradnie siadając w poczekalni lotniska.
- A czemu mnie pytasz ? Ja nie mam pojęcia – wzruszył ramionami i usiadł obok mnie.
- Chcesz wiedzieć czemu cię pytam ?! – krzyknęłam zdenerwowana.
- Nawet jeśli powiem, że nie i tak mi powiesz – mruknął obojętnie.
- Louis czy ty siebie słyszysz czy to mi ma zależeć, żebyśmy trafili do Nowego Jorku no chyba nie ! Ty nawet nie potrafisz, wsiąść do dobrego samolotu. Człowieku ogarnij się nie jesteś już małym dzieckiem  ! – paru przechodniów popatrzyło na mnie jak na wariatkę, ale co się dziwić jak drę się przez pół lotniska.
- Nie wrzeszcz na mnie ty też tam byłaś – powiedziawszy to jak małe dziecko obrócił się do mnie tyłem już więcej się nie odzywając, no i z kim ja żyję ?
- Masz dzwoń – rzuciłam w niego telefonem.
- Gdzie mam dzwonić ? – zadziwił się.
- No do Paula, a gdzie ?! – znowu straciłam cierpliwość.
- Nie będę do niego dzwonić, wystarczy mi że ty po mnie wrzeszczysz.
- To co ty zamierzasz siedzieć tu jak jakaś dupa i czekać na supermena ?!- chłopak nie odezwał się więcej więc wyrwałam mu telefon i sama z niechęcią wykręciłam odpowiedni numer. Wściekła wsłuchiwałam się w ciche sygnały w słuchawce zagłuszane przez gwar z lotniska.
- Rose do cholery gdzie wy jesteście ?! – przywitał mnie od razu surowy ton Higginsa.
- W Chicago – odpowiedziałam spokojnie.
- Co ?! – wrzasnął mężczyzna tak głośno, że aż telefon musiałam oderwać od ucha – Co do cholery wy tam robicie ?!
- Louis pomylił samoloty – wyjaśniłam jak gdyby nigdy nic – Teraz siedzi jak ciota i boi się z tobą rozmawiać  - dodałam uśmiechając się do niego wrednie.
- Daj mi go – warknął  Paul, a ja wręczyłam krzywiącemu się Louisowi słuchawkę. Chłopak niechętnie przyjął słuchawkę i potakiwała słowa mężczyzny ponuro raz po raz. W końcu rozłączył się i oddał mi telefon.
- Musimy być w Nowym Jorku – oznajmił w końcu.
- Nie serio ? Brawo za spostrzegawczość – odpowiedziałam z sarkazmem.
- Rose weź ty przestań się nade mną znęcać – jęknął chowając twarz w dłoniach.
- No dobrze Louis, w takim razie posiedźmy sobie tutaj i po użalajmy się nad sobą – stwierdziłam z ironią. Brunet nie zareagował więc chyba wziął sobie mój pomysł do serca, bo siedział dalej nie ruszając się. Czyli jak widać po całej rozmowie z Paulem doszedł tylko do tego, że jednak powinien być w NY, Boże geniusz !
- Chodź – warknęłam i pociągnęłam go za sobą – Co ci Paul dokładnie powiedział ? – zapytałam prowadząc go przez tłum.
- Tak w słowo w słowo to ci nie powtórzę, bo to nie zabrzmi ładnie ale głównie powiedział, że mamy dostać się do NY do wieczora i gówno obchodzi go jak to zrobimy – wyjaśnił mi spokojnie. Doszliśmy do kasy z biletami i ustawiliśmy się w kolejce.
- No jasne czemu wcześniej o tym nie pomyślałem – walnął się Louis otwartą ręką w czoło.
- Bo jesteś głupi – mruknęłam cicho i w szumie nie dosłyszał mojej odpowiedzi.
- W czym mogę pomóc ? – zapytała kobieta za lady gdy zbliżyliśmy się do niej.
- Chcieliśmy dwa bilety do Nowego Jorku – oznajmiłam uprzejmie.
- Na kiedy ?
- No na dzisiaj – odpowiedziałam jakby to było oczywiste.
- Mają państwo rezerwację ? – zapytała.
- Nie … - odparłam ponuro, kobieta chwilę pogrzebała w swoim komputerze i po chwili sztucznie się uśmiechnęła.
- Przykro mi, ale na dzisiaj nie ma już wolnych miejsc, ale czy jutrzejszy lot by państwu odpowiadał ?
- Ale my musimy być dzisiaj w NY – oburzyłam się.
- W takim razie bardzo mi przykro ale nie mogę państwu pomóc. Życzę miłego dnia. - prychnęłam nie zadowolona Louis sprawnie odciągnął wiedział, że jeszcze trochę a miły dzień dla tej kobiety by nie był. 
- I co teraz ? - zapytał przyciszonym tonem. 
-Louis Tomlinson prawda ?! - pisnęła podekscytowana dziewczyna za nami - Możesz zrobić sobie ze mną zdjęcie jestem twoją fanką, bardzo mi zależy może to ostatni raz kiedy cię osobiście spotkałam - nawiała jak katarynka - Co robicie w Chicago przecież w NY jest wasz koncert ? Rose to prawda że jesteś z Harrym ? Czemu teraz jesteś tu z Louisem ? Dokąd teraz lecicie ? Reszta chłopców też tu przyleci ?- do tej pory nie wiedziałam że tak szybko można nawijać, patrzyliśmy ja nią osłupieni nie wiedząc co jej odpowiedzieć. 
- To co z tym zdjęciem ? -znowu zapytała. Dziewczyna podała mi telefon gdzie nie odzywając się spełniłam jej prośbę.  – Teraz zamiana – oznajmiła i wręczyła dla odmiany Lou aparat.
- Rose zdejmij te okulary bo wyglądasz w nich okropnie – stwierdził chłopak, szybko zdejmując mi je z nosa że nie zdążyłam zareagować.
- Co ci się stało ? – zapytała fanka z otwartą buzią – Harry cię pobił ? I to dlatego uciekłaś z Louisem ? Nie wierzę, że Harry mógł uderzyć by kobietę …
- Louis ewakuacja – syknęłam w jego stronę wyrywając mu z rąk okulary.
- Bardzo miło było cię poznać, ale się śpieszymy – uśmiechnęłam się do niej sztucznie i pociągnęłam osłupiałego Tomlinsona za sobą. Po tym jak z oczu znikła nam fanka chłopak przycisnął mnie do ściany z dala od ludzi i popatrzyła na mnie uważnie.
- Co ci się stało ? – zapytał patrząc mi w oczy.
- Nie twoja sprawa nie interesuj się – warknęłam próbując się wykręcić i odejść ale brunet zatrzymał mnie przytrzymując ramię.
- Powiedz. Masz jakieś problemy ? – przewróciłam oczami tylko i patrzyłam na ludzi przechodzących obok nas. – Rose ! – krzyknął abym zwróciłam na niego uwagę.
- Ćwiczę boks i tyle ! – wykrzyczałam w końcu prawdę wiedząc, że inaczej nie da mi spokoju.
- Naprawdę ciekawe usprawiedliwienie, a już myślałem że powiesz że na szafkę wpadłaś …
- Louis ja nie kłamię ! – przerwałam mu zdenerwowana.
- Jakoś ci nie wierzę- stwierdził, a ja załamałam ręce jak można być aż takim kretynem ?
- To co mam ci przywalić, żebyś mi uwierzył ? – zapytałam sprawnie wymijając go i kierując się do wyjścia.
- A ty dokąd ? – zapytał
- Jak to dokąd, do Nowego Jorku.
Po opuszczeniu lotniska wzięliśmy taksówkę i pojechaliśmy do najbliższej wypożyczalni samochodów. Przez całą drogę nikt z nas się nie odzywał, sama układałam sobie plan w głowie jak przeżyć z tym idiotą cały dzień, bo dochodziła dopiero 9 rano. Gdy wysiedliśmy sprostowałam Lou, krótko jego zadanie.
- Wypożycz samochód, najlepiej nie rzucający się w oczy i z GPS bo wątpię czy trafisz tam gdzie mamy trafić. Rozumiesz ? – mówiłam jak do małego dziecka – Ja idę po coś do jedzenia spotkamy się na parkingu i od razu wyruszamy bo inaczej nie zdążymy na czas. To widzimy się za 15 minut – rzuciłam na odchodne i przeszłam na drugą stronę ruchliwej ulicy. Jak zwykle wszystko na mojej głowie. Miałam chociaż nadzieję, że wypożyczeniem samochodu sobie poradzi. Sama najchętniej bym się tym zajęła, ale nie posiadam prawa jazdy to mi go nie wypożyczą, a skoro nie mamy za bardzo czasu musieliśmy się rozdzielić… Sama nie wiem czemu usprawiedliwiam się sama przed sobą, chyba to nie wróży nic dobrego.
Weszłam do pobliskiego supermarketu, wzięłam mały koszyczek na zakupy i ruszyłam przez sklep biorąc to do uważałam za potrzebne. Idąc już do kasy zatrzymałam się przy stoisku z alkoholem, ale czy będzie mi flaszka potrzebna ? W tym momencie przed oczami stanęła mi twarz Louisa przed oczami i jego głupota to przekonało mnie od razu do zakupu. Wyszłam ze sklepu z jedną reklamówką  i skierowałam się na parking, na którym stało parę aut, ale od razu rozpoznałam te które musiał wypożyczyć Louis. Wsiadłam ze strony pasażera i spojrzałam się na jego szczerzącą się mordę spod byka.
- Czego ty nie rozumiesz w zdaniu „wypożycz coś, co nie rzuca się  oczy” ? – zapytałam wrednie.
- Och daj spokój, kto tam będzie patrzył na taki samochód … - mówił głaszcząc deskę rozdzielczą przed sobą.
- Louis ! To jest oczojebne żółte Lamborghini ! Myślisz że takiego auta nikt nie zauważy ?!
- Jest cudowne prawda zawsze chciałem takie mieć – powiedział entuzjastycznie zadowolony z siebie przytulając się do kierownicy, a ja walnęłam się otwartą ręką w czoło. Boże widzisz i nie grzmisz.
- Po prostu jedź już, tylko się nie odzywaj – oznajmiłam starając się uspokoić obróciłam się w stronę szyby i patrzyłam na mijający nas krajobraz. Brunet pierwszy raz chyba pomyślał… chociaż nie po prostu był za bardzo podniecony swoim samochodem i nie wciągał mnie w żadną jeszcze bardziej mnie drażniącą pogawędkę. Tak spędzając z nim czas zastanawiałam się czy on czasem sam nie jest gorszy od owcy, chociaż jedne jest pewne, są siebie warci.
Westchnęłam przeciągle i zaczęłam się wiercić w fotelu próbując znaleźć jakąś wygodniejszą pozycję w końcu podciągnęłam nogi pod brodę opierając buty o fotel.
- Zdejmij te nogi – warknął Louis od razu.
- Daj spokój to nie twój samochód – odpowiedziałam mu ignorując jego polecenie.
- Ale ja zapłaciłem – argumentował.
- Ach tak to teraz będziemy się licytować kto ile zapłacił ? – zapytałam prostując się w fotelu.
- Jeśli ty za coś zapłacisz też nie będę do tego się wtrącał – oznajmił znowu odwracając wzrok na ulicę.
- Bardzo dobrze więc – uśmiechnęłam się wrednie i sięgnęłam po jedną z kanapek które wcześniej kupiłam. Odpakowałam ją i zaczęłam powoli jeść.
- O jejku nawet nie wiedziałam jaka jestem głodna – zawołałam, Louis od razu spojrzał na mnie i zacisnął wargi. Wiedziałam, że też jest głody. Nic nie jedliśmy w samolocie bo praktycznie przez cały lot na niego wrzeszczałam chłopak nie miał kiedy, odpocząć.
- Nawet nie wiesz jakie są smaczne – uśmiechnąłem się do niego dalej się zajadając.
- Dobra wygrałaś daj mi jedną – powiedział błagalnie.
- Spadaj są moje – powiedziałam z obrażoną miną przyciągając torbę z jedzeniem do piersi – Sama zapłaciłam więc się nie wtrącaj – zawołałam wykorzystując jego słowa.
- No to proszę weź se mój portfel i sobie weź te grosze za tą kanapkę.
- Nie chcę twoich gównianych pieniędzy – syknęłam do niego wrednie. Chłopak uspokoił się i patrzył dalej przed siebie na ulicę nie wracając na mnie uwagi. Już myślałam że się poddał i chciałam mu już dać tą cholerną kanapkę żeby mi tu nie umierał z głodu, ale ten rzucił się na moją torbę puszczając kierownice. Pisnęłam przerażona gdy samochód bez kierowcy skręcił naprzeciw legły pas prosto na nadjeżdżający samochód. Tomlinson wrócił wtedy akurat na swoje miejsce sprawnie omijając samochód znad przeciwka. W zębach bruneta dostrzegłam kanapkę, warto chyba dodać że w opakowaniu.
- Popierdoliło cię kompletnie ! – wrzasnęłam na całe auto.
- Daj spokój nic się nie stało – powiedział się ale w tym momencie zauważyliśmy radiowóz policyjny za nami na sygnale, na który widok Louisowi uśmiech zrzedł z twarzy.
- Nic się nie stało mówisz – prychnęłam, śmiejąc się z jego miny. 
_____________________________ 

Tak więc w końcu, wiem trochę się naczekaliście miałam dodać w święta już, ale choroba mnie złapała i nie miałam siły pisać. Skoro nie zdążyłam wam napisać Wesołych Świąt to może chociaż pożyczę was Szczęśliwego Nowego Roku, udanego Sylwestra no i oczywiście spotkania z 1D. 
Kiedy następny rozdział ? W przyszłym roku xD 
Liczę na wasze komentarze ;P i przepraszam za błędy z góry. 
Katy227

38 komentarzy:

 1. jeeej jestem pierwsza <333333333333 super rozdział. haha Lou raz jezdzi za szybko, raz za wolno, a innym razem zbyt krzywo. jestem ciekawa jakie jeszcze przygody spotkają ich zanim trafią wreszcie do NY ♥
  czekam na następny @_Just_Smile_98
  http://still-remember-me-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak sie spieszyłam z tamtym komentarzem ze zapomniałam dodac
   WYSTRZAŁOWEGO SYLWESTRA !!!! <33

   Usuń
 2. AAAAAAaaaaaaaaaaa!!!!!!!. Suuuepr rozdział♥ Hahahhaha. Zawsze się uśmieję czytając twoje opowiadania :P
  Czekam na następny!


  Życzę świetnej zabawy sylwestrowej! ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Oh ten Louis. Rozdział jest wspaniały i czekam na następny.
  Udanego Sylwestra i szczęśliwego nowego roku.
  Zapraszam: makedreamscometrueaslongaspossible.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozdział jak zwykle cudny :D , czekam z niecierpliwością na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 5. ale z tego Louisa ziemniak . To on płacił za auto więc on zapłaci za mandat :D Rozdzial jak zwykle wspaniaaly <3 Czekam na kolejny bo chce zobaczyc jak minie ich droga do NY o ile coś z niej wyjdzie . Żółte lamborghini xdd mogl od razu wziąć takie oczojebne różowe w zielone kropki hahha XD Kocham , czekam na nastepny <3
  Wesołego sylwestra
  Bambi

  http://butyourperfecttome.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. boze kocham <3 czekam na nexta :)
  zapraszam do siebie :)
  http://opwiadania1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ooooo już mi się podoba :D
  No będzie sie działo. Znając twoje mozliwosci napewno cos wymyslisz ;p
  Czekam na następny :D
  @Carroot_1D

  OdpowiedzUsuń
 8. szkoda, że nie ma tu Harry'ego.
  ale głupota Lou i tak przebija wszystko ; dd hahahaha
  on tylko udaje czy naprawde jest taki?
  mam nadzieje, że szybko dodasz kolejny ; d

  OdpowiedzUsuń
 9. hahahahahaahah kocham Lou no i Rose oczywiście!!! ahhaahah nieźle czekam na kolejny xx
  zapraszam do siebie
  wegonnasticktogether1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. hahah! Końcówka best ever! Rozwaliłaś mnie totalnie :D
  Chyba nie jestem w stanie skomentować więcej. Rozdział świetny, ale trochę zaczyna wkurzać Rose. Wyszczekana i nieograrnięta ok, ale już trochę tego dużo, trochę za dużo. Przynajmniej jak dla mnie. Nie chodzi mi o to, żeby przeszła jakąś metamorfozę, ale po prostu odszczekuje się w każdym, chociażby najprostszym zdaniu. Może należy trochę zluzować? To tylko moje zdanie i nie miej mi tego za złe ;)
  A końcówki dalej ryję jak nienormalna :D Ach! police :D
  Lou - GENIUSZ! :D
  Czekam na kolejny ;*

  OdpowiedzUsuń
 11. Nominowałyśmy Cię do Libster Award :) http://i-hate-you-but-still-love-you.blogspot.com/p/libster.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Końcówka wymiata nie ma co! :D Oni na prawdę są oboje warci. Gdyby spędzić z nimi tak z tydzień to by człowiek ześwirował nie ma co. Rozdział jak najbardziej udany i doskonały! Kocham Twój styl pisania i wyobraźnie. Czekam z niecierpliwością na kolejny! Tymczasem u mnie nowy rozdział www.sensitive-touch.blogspot.com ! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. rozdział znakomity czekam na kolejny;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Co prawda błędy są jednak dla mnie liczy się sama treść, która jest zajebista ! Kocham Rose. Ma charakter podobny do mnie. ;) Masz niesamowity talent do pisania. Twoje opowiadanie poleciła mi autorka bloga o nazwie " Moja tajemnicza dziewczyna " znana ze szczerych komentarzy. Pewnie wiesz o kim mówię a raczej piszę ;D
  Już nie mogę doczekać się następnego rozdziału.

  Pozdrawiam Mila z the--end-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A no i oczywiście życzę ci sylwestra z procentami ! ;D

   Usuń
 15. Świetny rozdział! Bardzo mi się podoba ;P
  Uśmiałam się xD

  OdpowiedzUsuń
 16. Lou mógł poczekać, a dostałby kanapkę. Tak to policje se na głowę sprowadził. :P Świetny rozdzialik. :3
  Szczęśliwego Nowego Roku. :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Super rozdział :D , czekam na kolejny <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Kocham tego bloga !! czekam na kolejny rozdział :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Nie było Owcy!! Dlaczego?? Kurcze, a jak zobaczyłam nowy rozdział, to już miałam w głowie kolejne ich przekomarzania... I powiem ci też, że chyba w tym rozdziale ktoś inny powinien dostać tytuł Wariata ;)
  Dlaczego tak mało? Już się nie mogę doczekać kolejnego...
  I zatrzymała ich policja! Ekstra! Wiedziałam, że ta ich podróż będzie niezapomniana i bogata w przygody ;)
  A ta fanka na lotnisku... Świetna! Nawijała jak karabin maszynowy... I co za wnioski ;) Harry ją pobił, więc ona uciekła z Louisem :D Genialna małolata...
  Kurcze... Z jednej strony chciałabym jakiejś akcji z glinami, by ich przymknęli gdzieś w jakiejś zabitej dechami mieścinie, no ale z drugiej muszą zdążyć do Nowego Jorku... Zapowiada się bosko - dadzą sobie popalić :D
  Z niecierpliwością czekam na kolejny genialny rozdział :)
  Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
  Happy New Year!!!

  @KateStylees
  http://1d-my-little-mystery-girl.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 20. Hah Rose jest świetna!! Już się nie mogę doczekać następnego!

  Zapraszam na moje tłumaczenie one shota o Larrym : 52-birthdays-with-lou.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Genialny rozdział . Rozwaliłaś mnie totalnie :D Głodny Lou rzuca się na kanapki , hahahaha . Dobre . xD Kocham to opowiadanie :D Ciekawe co będzie dalej :D ŁEJTAM NA NEXTA ^^
  Pozdrawiam !
  xxxxKarolajnexxxx

  OdpowiedzUsuń
 22. zapraszam na nowy rozdział na http://live-truth-love.blogspot.com, jeśli nas nie czytasz również zapraszam, myśle, że ci się spodoba, obserwuj, komentuj, wyrażaj swoją opinię,z góry przepraszam za spam. xx - Molly

  OdpowiedzUsuń
 23. Świetny!! Jejciu już myślałam że Louis zpowoduje wypadek samochodowy, ale później mnie rozwaliło że zdążył złapać kanapkę zębami :D
  Uwielbiam i nie mogę się doczekać następnego xx
  Zapraszam do siebie:
  neverchange1d.blogspot.com
  my-moments-1d.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Świetne opowiadanie! Jestem pod wrażeniem! :*
  http://iskierka-nadziei2.blogspot.com/
  http://make-me-happy8.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. jeju jak ja kocham te twoje opowiadania *.* pisz dalej pisz bo tu umrę z ciekawości xD

  OdpowiedzUsuń
 26. bardzo wciagająco piszesz i to mi sie podoba. masz niesamowity talent do pisania. mam nadzieje,ze szybko dodasz nastepny rozdział,bo umieram z ciekawosci.
  Pozdrawiam xx

  OdpowiedzUsuń
 27. Baardzo wciagające <3
  Kiedy nastepny rozdział <3?

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten blog jest genialny :D
  Czytam i się śmieję hahahah :D
  Ciekawe jak się skończy :D
  Teraz taki spamik
  Zapraszam również na moje blogi, którego mam nadzieję, że przeczytasz, albo chociaż spróbujesz xx
  http://i-hate-you-but-still-love-you.blogspot.com/
  http://i-think-i-wanna-marry-u.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Amazejn jak zawsze,
  Uhu Louis zatrzymany przez policje, któżby się tego spodziewał haha ;D
  Szkoda że Harrego wogóle nie ma w rozdziale. Fajnie by było gdyby się też coś zadziało z Liamem albo Zaynem I Sereną, a nie wszystko się kręci wokół Rose, wiem że to główna bohaterka no ale kurcze ja kce Serene! xD

  OdpowiedzUsuń
 30. Nominowałam cię do Liebster Award! ♥
  Pytania znajdziesz u mnie w zakładce NOMINACJE ^^
  http://makedreamscometrueaslongaspossible.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Świetny rozdział ...  Już się nie moge doczekać następnego ! :D i zapraszam do mnie , mam już pierwszy rozdział --->  http://thisislondonandlife.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 32. Boski rozdział ;D
  Masz wielki talent dziewczyno ;)
  Zajebisty blog :3

  OdpowiedzUsuń
 33. Hahaha, zajebiaszczy rozdział! :D
  Ten fragment..
  " To jest oczojebne żółte Lamborghini ! Myślisz że takiego auta nikt nie zauważy ?!" Padłam xD Lou zatrzymany przez policje, hahahahahaha, to będzie jazda xD Kocham tego bloga, nie patrzę na interpunkcję i w ogóle, DAWAJ KOLEJNY, BO NIE MOG SIĘ DOCZEKAAAAAAAĆ!!!! /Czekoladkaa Styles

  OdpowiedzUsuń
 34. Kocham to opowiadanie!
  Zapraszam na moje już skończone tłumaczenie one shota o Larrym
  52-birthdays-with-lou.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 35. AAAAAAAAA !! KIEDY KOLEJNY ROZDZIAŁ? OBY SZYBKO !! :)

  OdpowiedzUsuń
 36. You must not have an energetic assistance engine mild
  to use an OBD system. This scan tool package deal expenses about $one hundred fifty.  My web blog; myantiquesonline.com

  OdpowiedzUsuń